ASUS TUF Gaming A15 FA507RE-HN084 nasıldır?

kANEX (Siraç)

Hectopat
ASUS TUF Gaming A15 FA507RE-HN084 modelinin artı ve eksileri nelerdir?
Ekranın renk paletinin kötü gözüküyor, kullanırken rahatsız ediyor mu?
Isınıma problemi oluyor mu?
Malzeme kalitesi nasıl, uzun ömürlü olur mu?
Laptopun kasası 2022 model mi yani her iki tarafında da havalandırma ızgarası var mı?
ASUS teknik servisi nasıldır?

2022 model ama 3050/ti olanlarinda yan taraflarin birinde gene de hava çıkışı yok diye biliyorum, bu versiyonunda soğutma o kadar büyük sorun değil idare eder düzeyde, malzeme kaliteside bütçedeki cihazlara göre iyi denebilir.

Evet 2022 model, malzeme kalitesi oldukça iyi, ısınma problemi önceki nesillere göre yok, 3 havalandırması var, ekran ise oldukça iyi ama asus teknik servisi kötü diye okumuştum.

Evet 2022 model, malzeme kalitesi oldukça iyi, ısınma problemi önceki nesillere göre yok, 3 havalandırması var, ekran ise oldukça iyi ama asus teknik servisi kötü diye okumuştum.
Aynısının 3050 versiyonunda 3 havalandırma vardı yanlış olmasın.

3060 modelinin incelemesi var, ben bu bütçedeki en iyi 2-3 seçenekten biri olduğunu düşünüyorum. MUX Switch var, 3060 versiyonunda 4, 3050 versiyonunda 3 ızgara çıkışı var. İşlemcisi oldukça iyi ve DDR5 bir sistem. Malzeme kalitesi olarak da rakiplerinin neredeyse hepsinden daha iyi. Tek sıkıntı paneli pek iyi değil ve biraz ısınıyor. Panelin yeterli olduğunu söylüyorlar ve sıcaklık da idare ediliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyidir ama şu anki fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. 21K'ya 3060'lı laptop alınabiliyor indirimlerde.

Dediğiniz Laptoplar eski model ve işlemcileri buna göre zayıf, en son Acer Nitro 5 12500H versiyonu 20700'e düşmüştü ancak onun üstünden de çok zaman geçti.

3060 modelinin incelemesi var, ben bu bütçedeki en iyi 2-3 seçenekten biri olduğunu düşünüyorum. MUX Switch var, 3060 versiyonunda 4, 3050 versiyonunda 3 ızgara çıkışı var. İşlemcisi oldukça iyi ve DDR5 bir sistem. Malzeme kalitesi olarak da rakiplerinin neredeyse hepsinden daha iyi. Tek sıkıntı paneli pek iyi değil ve biraz ısınıyor. Panelin yeterli olduğunu söylüyorlar ve sıcaklık da idare ediliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğiniz Laptoplar eski model ve işlemcileri buna göre zayıf, en son Acer Nitro 5 12500H versiyonu 20700'e düşmüştü ancak onun üstünden de çok zaman geçti.
Bahsettiğiniz diğer 2-3 seçenek nedir, modellerini söyleyebilir misiniz?

monster ve acer e güvenemyiroum yazılım ve teknik servis açısından, victuslar ya stokta yok dediğin gibi ya da daha pahalı bunu alacağım büyük ihtimalle, teşekkürler yardımın için.
Sizin alacağınız modelde 3060 modelinden farklı olarak 56WH batarya var, göz önünde bulundurun. İnternet sörfünde tahminen 5-7 saat arası batarya ömrü sunar.

Yeni konular

Geri
Yukarı