ASUS TUF Gaming A15 fan sökme

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. ASUS TUF Gaming A15 model cihazımın fanında ses var bir yere sürtüyor sanırım. Sökmeye çalıştığımda fan göbeği ayrılmadı, çektim ancak tutan bir şey varmış gibi sanki. Ekte paylaşıyorum, yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-14 at 17.55.16.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-14 at 17.55.16.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 84
Farklı başlık altında açtım belki daha fazla kişi görür ve daha net cevaplar alabilirim düşüncesiyle.

Önceki konuda da yazdım fan soketini çıkarıp çaprazındaki vidayı sökün aynısı solda da olacak ondan sonra fanı çıkarın fanın altından ittirin üstten de çekin ayrıca fan sesi o modelde kronik sıkıntı

Önceki konuda da yazdım fan soketini çıkarıp çaprazındaki vidayı sökün aynısı solda da olacak ondan sonra fanı çıkarın fanın altından ittirin üstten de çekin ayrıca fan sesi o modelde kronik sıkıntı
Eren abi bakır blokları sökmeden fanı yerinden çıkaramayacağım galiba. O yüzden bi yöntemi var mıdır acaba diye konu açtım.

Cihaz 2020 model yeni kasa. Kronik sıkıntılı dediğiniz diğer fx505 kodlu olanlar sanırım. Benimki FA506 kodlu.
Laptopun arkasının tam fotosunu atarsan daha net bir şey söyleyebilirim çok bir şey gözükmüyor böyle.

Buyurun.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-12 at 15.19.27.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-12 at 15.19.27.jpeg
    264,2 KB · Görüntüleme: 57

Geri
Yukarı