ASUS TUF Gaming A15 GTA Online'da CPU ve GPU değerleri normal mi?

Zamanım olduğunda kesinlikle fanları temizletirmem gerekiyor ama işte mahalle bilgisayarcısınada guvenisim yok. Tanıdığım beğendiğim yerler var oralara versemi diye de düşünmüyor değilim.

Zamanım olduğunda kesinlikle fanları temizletirmem gerekiyor ama işte mahalle bilgisayarcısınada guvenisim yok. Tanıdığım beğendiğim yerler var oralara versemi diye de düşünmüyor değilim.
Tornavida alacaksın, 10 tane vida söküp, fırçayla temizleyip, saç kurutmayla üfleyeceksin. bilgisayarcıya ihtiyacın yok.

Garantiniz devam ediyorsa garanti göndermenizi tavsiye ediyorum.
Fanları temizlemek için mi? Ciddi misiniz?

Hani içini açınca garanti iptal oluyor bunu bilmiyordunuz sanırım günaydınlar.

Hocam Monster olsa seve seve gönderirim ancak iş ASUS'a gelince oradan uzaklaşırım.

Tornavida alacaksın, 10 tane vida söküp, fırçayla temizleyip, saç kurutmayla üfleyeceksin. Bilgisayarcıya ihtiyacın yok.

Fanları temizlemek için mi? Ciddi misiniz?

Hocam ben elime güvenmiyorum böyle konularda kasa olsaydı tamam ama laptop olunca işler değişiyor.

Bakın. Durumunuzu bilmiyorum ama bu konularda sanırım bilginiz baya sınırlı.
Laptop açınca garanti gitmez. Hatta siz Ram hada ssd rahatça takabilirsiniz.

Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin.

Hocam Monster olsa seve seve gönderirim ancak iş ASUS'a gelince oradan uzaklaşırım.

Hocam ben elime güvenmiyorum böyle konularda kasa olsaydı tamam ama laptop olunca işler değişiyor.
Korkmana gerek yok. bildiğin vida söküp, kapağı açıyorsun. istersen youtube videolarını izle. Bu tür şeyler önemli, insanın elinden gelse güzel olur. Yarın bigün ihtiyaç olur çok basit şey için adam ararsın.

Hani demeden edemeyeceğim ama hem yanlış bilip hem de doğru bilenle dalga geçmek tam Türk işi olmuş. Burası bir teknoloji forumu, dolayısıyla konuştuğunuz herhangi bir kişi sizden kat kat fazla şey biliyor olabilir. Kesin emin olmadıkça bence bu tür davranışlardan kaçının.

Son düzenleme:
Bakın. Durumunuzu bilmiyorum ama bu konularda sanırım bilginiz baya sınırlı.
Laptop açınca garanti gitmez. Hatta siz Ram hada ssd rahatça takabilirsiniz.

Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin.

Korkmana gerek yok. bildiğin vida söküp, kapağı açıyorsun. istersen youtube videolarını izle. Bu tür şeyler önemli, insanın elinden gelse güzel olur. Yarın bigün ihtiyaç olur çok basit şey için adam ararsın.

Hani demeden edemeyeceğim ama hem yanlış bilip hem de doğru bilenle dalga geçmek tam Türk işi olmuş. Burası bir teknoloji forumu, dolayısıyla konuştuğunuz herhangi bir kişi sizden kat kat fazla şey biliyor olabilir. Kesin emin olmadıkça bence bu tür davranışlardan kaçının.
Benim elimden gelmez hocam yanlış bir şeyden yapmaktan korkuyorum bilene vermek bence daha iyi olacaktır.

Benim elimden gelmez hocam yanlış bir şeyden yapmaktan korkuyorum bilene vermek bence daha iyi olacaktır.
Siz bilirsiniz. Benim babamda öyledir. 75 yaşında zor tabi artık.

10 yaşındayım hiç unutmam, Amiga 500 ümde ona sormadan fareyi çıkarıp, joystick takmıştım. neden bana haber vermedin demişti. Baba hallettim ben dedim. Duygusal anlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı