ASUS TUF Gaming A15 laptop alınır mı?

Hocam benim bildiğim kadarıyla laptoplarda ekran kartı için o kadar FPS farkı olmuyor sanırsam en fazla 5 FPS falan değişiyor. Yani sırf 4060 ise almasın ASUS daha iyi olur.
Ha bir de A15, Acer Nitro 16 serisinden daha az fiyat performans çünkü Nitro 16 serisinde sıvı metal var TUF A15 her türlü daha sıcak çalışıyor ama kalitesiz bir model de değil sadece F/P değil Acer varken.

Evet hocam yanlış biliyormuşum bende ASUS TUF kullanıyorum gayet memnunum stabil FPS konusunda gayet başarılılar Acer hakkında pek bir bilgim stabil FPS veriyor ise kesinlikle Acer ama illa ben ASUS alacağım derse şu konuda haberi olsun 512 GB diye bize 475 GB yollamışlardi.

Ureticiler 1 GB'yi 1000 MB, Windows 1024 MB aldigi icin o fark olusuyor. Bir hata yok yani.

Bir de ben Azerbaycan'da yasiyorum o linklerden satin alamam, butceyi AZNden TL'ye cevirip soyledim

Oradaki piyasayi bilmiyorum da asagi yukari bizimkisiyle aynidir diye tahmin ediyorum. Siz 4050 yerine 4060'li laptoplara bakin. Model olarak Nitro 16, Nitro 5, varsa 2024 seri TUF hicbiri yoksa Victus'a bakabilirsiniz.

Sistem iyi mi kotumu mesela RTX 4050 6 VRAM nasıl sizce?

Kotu dostum, Türkiye'de 40k butceye 4050 alinmaz.

sevgili kullanıcılar, rica ederim bütçe falan karıştirmayin sadece performansini soruyorum, rtx 4050 vram: 6 , ryzen 5 7535hs 6 çekirdek, 16 ram ddr5 nasil performans verir? mesela normal grafiklerde rdr 2 kaç fps verir?

Sevgili kullanıcılar, rica ederim bütçe falan karıştirmayin sadece performansini soruyorum, RTX 4050 VRAM: 6, Ryzen 5 7535HS 6 çekirdek, 16 RAM DDR5 nasıl performans verir? Mesela normal grafiklerde RDR 2 kaç FPS verir?

Dostum madem karismayacagiz YouTube uzerinde test videolari var, bakabilirsin. RDR 2'de ortalama 30-40 verir, butcene yazik.

Dostum madem karismayacagiz YouTube uzerinde test videolari var, bakabilirsin. RDR 2'de ortalama 30-40 verir, butcene yazik.
dostum 30 40 vermesinin imkani yok, arkadaşimin rtx3050 ti 4 vram var i7 11 ci nesil 16 ram normal grafiklerde rdr 2 60-70 fps veriyor bizzat kendim oynadim onun pcde kendi fps göstericisi var yani 100 de 100 doğru.

Dostum 30 40 vermesinin imkani yok, arkadaşimin RTX3050 Ti 4 VRAM var i7 11 ci nesil 16 RAM normal grafiklerde RDR 2 60-70 FPS veriyor bizzat kendim oynadim onun PC'de kendi FPS göstericisi var yani 100 de 100 doğru.

Normal grafikler demedim ki maksimumda 30-40 verir. Neyse siz alin cihazi cok begenmissiniz.

sevgili kullanıcılar, rica ederim bütçe falan karıştirmayin sadece performansini soruyorum, rtx 4050 vram: 6 , ryzen 5 7535hs 6 çekirdek, 16 ram ddr5 nasil performans verir? mesela normal grafiklerde rdr 2 kaç fps verir?
Yani bütçenin filan sorulma nedeni fiyatını hak etmeyen bir cihaza paranızı verme ihtimalinin önüne geçip en iyisini almak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Farklı cihazlarda sistemin oyun testleri ortalama bu şekilde olur. Testteki TUF R7 olduğu için sizin cihazda biraz daha düşük olacak şekilde izleyin .

Normal grafikler demedim ki maksimumda 30-40 verir. Neyse siz alin cihazi cok begenmissiniz.
ben normal grafikler dedim mesajta

girdim test videolarini izledin gayet iyi performansmis, simdi problem şu ben 4060 li laptop bulmakta zorlaniyorum, bizim para ile 2100 AZN bu tuf a15, 4060 li olan laptoplar ise 2700-2800 AZN falan oluyor diğer parçalari yüzünden

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı