ASUS TUF Gaming A15 nasıldır?

meto7881

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bir ürün konusunda tavsiyenize ihtiyacım var. Ömürlük bir PC buldum biraz abartılı gözüküyor. Ürün weblegelsin mağazından satılıyor. Mağazadan daha önce alışveriş yapan oldu mu, ASUS'un bu ürününü kullanan ve bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Not: RTX 4050 Mobile 115W = 2370-2370 MHz.

Merhaba,

Bir ürün konusunda tavsiyenize ihtiyacım var. Ömürlük bir PC buldum biraz abartılı gözüküyor. Ürün weblegelsin mağazından satılıyor. Mağazadan daha önce alışveriş yapan oldu mu, ASUS'un bu ürününü kullanan ve bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ürünün 8 RAM 256 SSD lisi 23K diye hatırlıyorum. Onu alıp yükseltme yapın daha ucuza gelecektir.

Merhaba,

Bu kasayı ben de almayı düşünüyorum. 64 GB gereksiz bir fiyat şişirme olmuş. Size önerim 23 bin liraya 8GB RAM 512GB SSD modelini alıp 3.5 bin liraya 32GB RAM almanız. Depolama ihtiyacınız varsa SSD de yükseltirsiniz. Maksimum 30 bin liraya çıkar.

Son düzenleme:
Peki bu fiyat aralığında ne önerebilirsin.
Buna stok bekleyebilirsin:

Bekleyemezsen:

Buna stok bekleyebilirsin:

Bekleyemezsen:

Önerilerin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı