ASUS TUF Gaming B550 Plus için hangi yükseltme vidaları uyumludur?

• Konuyu başlatan pozix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 795

pozix

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ASUS TUF Gaming B550 PLUS anakart aldım. İçinden yükseltme vidası çıkmadı. Kasam Cooler Master HAF912 modeli. Üstünde 6 tane yükseltme vidası var. Anakartım için 9 tane gerekli. Eski anakartım için 6 tane yetiyordu kasa üstünde 6 tane var ama ASUS Tug Gaming 550 Plus'a uyar mı bilmiyorum. N11'de vidalar mevcut 10'lu paket halinde. Ama 8mm, 10mm, 12 mm, 20 mm şeklinde çeşitleri var. Hangi boyutta almam gerekiyor bu anakart için.
Gören arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Bir an önce sipariş vermem gerekiyor vidaları.

Son düzenleme:
Gerekli vidalar kasadan çıkar. Yükseltme vidaları sarı bakır-pirinç rengi arasında olan minik vidalar.
1610120035861.png

Gerekli vidalar kasadan çıkar. Yükseltme vidaları sarı bakır-pirinç rengi arasında olan minik vidalar.Eki Görüntüle 824636

Kasam bende 10 yıldır var o yüzden eksik olan 3 vida nerede bilmiyorum kayıp. 3 tane yükseltme vidasına ihtiyacım var. İnternetten alacağım 10'lu paket satılıyor ancak paketler 8mm 10mm 12mm şeklinde boyutlara ayırılmış ben hangisini almalıyım.

Kasam bende 10 yıldır var o yüzden eksik olan 3 vida nerede bilmiyorum kayıp. 3 tane yükseltme vidasına ihtiyacım var. İnternetten alacağım 10'lu paket satılıyor ancak paketler 8mm 10mm 12mm şeklinde boyutlara ayırılmış ben hangisini almalıyım.
Şu an elinizde olan vidalardan birini ölçme imkanınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı