ASUS TUF Gaming B650-Plus alınır mı?

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu model Ryzen 5 7600X + RX 6900XT için alınır mı? Yeterli midir?

O linkteki galiba mAtx ancak bir tane atx model buldum vatanda sepette 5600TL oluyor sizce nasıl?
Link : ASUS TUF GAMING B650-PLUS AMD B650 Soket AM5 DDR5 6400MHz (OC) M.2 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

@William Butcher @kino @GalaxySal450

Son düzenleme:

İkisi de ATX. Anakart teoride güzel gözükse de ASUS DDR5'te sorunlarla boğuşuyor. EXPO açınca boot süresi 2-3 katına çıkıyor, anakart RAM seçiyor gibi.

Hocam sizin attığınız kart güzel gibi MSI'n Tomahawk modeli zaten. 450TL civarı bir promosyon kodu var 7300 civarına düşüyor. Sizce bu modelin indirime girip ucuzlamasını mı bekliyeyim yoksa hazır promosyon varken alayım mı?

Hocam sizin attığınız kart güzel gibi MSI'n Tomahawk modeli zaten. 450TL civarı bir promosyon kodu var 7300 civarına düşüyor. Sizce bu modelin indirime girip ucuzlamasını mı bekliyeyim yoksa hazır promosyon varken alayım mı?
Hiçbir şeyin ucuzlayacağını sanmıyorum alabiliyorken alın.

Hocam sizce bu nasıldır. Diğeri biraz pahalı geldi fakat arada fiyata değecek bir fark varsa Tomahawk'ı alırım ama işimi bu da görürse fazla para vermeye gerek olmaz belki.
İkiside işini görür aman aman bir fark yok, tomahawk da fazladan 2 faz ve m2 slotu var.
Ben alacak olsam bu seviye sistemde tomahawk alırdım, sonuçta 1 kere anakart alacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı