ASUS TUF Gaming F15 alınır mı?

Hocam ben Monster'lere pek istekli değilim, hemen bozuluyorlar çünkü ASUS dışında başka markaya bakmıyorum pek.

Hemen bozuluyorlar diye bir şey yok hocam ayrıca sizin dediklerinizi Abra serisi Monster direk üretici olmadığı için kasaları farklı firmalardan alıyor size aynı kasa üstüne MSI marka basılmış bir de Monster marka cihaz atsam MSI çok iyi dersiniz ama aslında aynı cihaz olabilir :D bu modeli kullanan çokca kişi var forumda incelemesini de atıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hemen bozuluyorlar diye bir şey yok hocam ayrıca sizin dediklerinizi Abra serisi Monster direk üretici olmadığı için kasaları farklı firmalardan alıyor size aynı kasa üstüne MSI marka basılmış bir de Monster marka cihaz atsam MSI çok iyi dersiniz ama aslında aynı cihaz olabilir :D bu modeli kullanan çokca kişi var forumda incelemesini de atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam hoam teşekkür ederim ben bir bakayım düşüneyim bunun Ankara'da bayisi var mı çünkü internetten almıyorumda ben.

Hocam AMD değil de Intel Core'li işlemcili daha iyi olmaz mı yani ben Intel'e takıntılıyımda :D

İllaki Intel olacak diye ekran kartını o kadar düşürme bence. 3050 ile 3070 Ti arasında dağlar kadar fark var. Ayrıyeten attığım modelin işlemcisi ile sizin attığınız arasında pek bir fark yok. Bir düşün istersen yine de. İllaki Intel alacaksan da gidip F15 alma bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı