ASUS TUF Gaming F15 alınır mı?

İllaki Intel olacak diye ekran kartını o kadar düşürme bence. 3050 ile 3070 Ti arasında dağlar kadar fark var. Ayrıyeten attığım modelin işlemcisi ile sizin attığınız arasında pek bir fark yok. Bir düşün istersen yine de. İllaki Intel alacaksan da gidip F15 alma bence.

Tamam hocam Acer'de iyi marka ona da bakayım ben çok teşekkür ederim.

Atılan 13500HXli Tulpar termal macun değişimi ile 150 watt 90 derece gibi harika sonuçlar veriyor. MX 4 kullanıyorlar ve pumup out yapıyor.

İşte bu yüzden Monster'lere bakmıyorum.

Cihazı aldığın gibi 200 TL'ye termal macun alıp garantiye verdiğinde ömür boyu ücretsiz bakımı var zaten, mükemmel bir cihaz oluyor diğer atılanlar ile kıyas mukayese edilemez seviyede bir işlemcisi var. 7735HS rakibi bile değil.

Herkese iyi sosyaller, staja gidiyorum ve ASUS TUF Gaming F15 almayı düşünüyorum Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN009 Zi726 Intel Core i7 12700H 15.6 bu siteden nakit olarak ve alınmalımı veya o fiyat aralıklarında hangi laptoplar alınabilir sadece oyun oynamak için?

Yakın zamanda Pazarama üzerinden bu modeli aldım. Ben de iki seçenek arasında çok kararızdım. Diğer ASUS TUF Gaming F15 idi. Acer'in grafik kartı bir tık öne geçiyor, ısınma problemi yaşamadım. Tamam ara ara 90 dereceleri gördüm. Pervane ayarını performansa çekince 80 altıydı. ASUS'u ve Acer'i incelemek için mağaza mağaza gezdim burada da konu açtım. Mağazada dikkatimi çeken şey şu oldu boşta duran bilgisayarın ısınması yani bunu ASUS'ta gördüm. 32 GB RAM ve 1TB SSD geliyor. Tavsiye ederim.
Dipnot: Acer'in Aspire GTX 1050 i5 modelini de iş için kullanıyorum. 4 senedir hiç problem yaşatmadı.

@zair hocam hayırlı olsun da üzüldüm açıkçası. Bu fiyata 4060lı veya 3070 Tilı ACER falan varken bunu almanız üzdü açıkçası. Bence imkanınız varsa iade düşünebilirsiniz.

Yakın zamanda Pazarama üzerinden bu modeli aldım. Ben de iki seçenek arasında çok kararızdım. Diğer ASUS TUF Gaming F15 idi. Acer'in grafik kartı bir tık öne geçiyor, ısınma problemi yaşamadım. Tamam ara ara 90 dereceleri gördüm. Pervane ayarını performansa çekince 80 altıydı. ASUS'u ve Acer'i incelemek için mağaza mağaza gezdim burada da konu açtım. Mağazada dikkatimi çeken şey şu oldu boşta duran bilgisayarın ısınması yani bunu ASUS'ta gördüm. 32 GB RAM ve 1TB SSD geliyor. Tavsiye ederim.
Dipnot: Acer'in Aspire GTX 1050 i5 modelini de iş için kullanıyorum. 4 senedir hiç problem yaşatmadı.

Hocam aslında Acer Nitro 5 de iyi MediaMarkt'tan ya da vatandan bakacağım çünkü internetten almam ben hiçbirşeyimi bozukda gelebilir başka bir şeyde haksız mıyım?

Geri
Yukarı