ASUS TUF Gaming F15 FX506-HN041 alınır mı?

Bütçe
8 bin lira

Gökhan Özmen

Hectopat
Daha fazla  

Bu laptopı satın almak istiyorum fakat ısınma sorunuyla ilgili şüphem var. Bu yüzden bir yandan da Acer Nitro 5 serisinin bu özelliklerde olan bir modeline mi baksam diyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Hangi marka daha kalitelidir? Hem donanım ve kasa açısından hem de müşteri memnuniyeti açısından soruyorum bunu. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu laptopı satın almak istiyorum fakat ısınma sorunuyla ilgili şüphem var. Bu yüzden bir yandan da Acer Nitro 5 serisinin bu özelliklerde olan bir modeline mi baksam diyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Hangi marka daha kalitelidir? Hem donanım ve kasa açısından hem de müşteri memnuniyeti açısından soruyorum bunu. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa çok mutlu olurum.

Suçuk pişirmek için fırın olarak kullanabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Hocam, TUF serisi için dediğiniz gibi şikayetler var. Acer Nitro olabilir. Acer da iyi bir firma.

Gayet güzel, alabilirsiniz. FA506 (A15) serisindeki soğutma sorunu FX506' da yok diye biliyorum. Acer Nitro 5 2020 modellere de bakabilirsiniz, onlar da güzel.
Hocam acer almak istiyorum aslında ama kalitesi hakkında şüphem var. İnternette acera bulaşma tarzı yorumlar görüyorum genel kanı olumlu olsa da model hakkında. Bir yandan da lenovo ideapad gaming 3 almayı düşünüyorum ama onun da soğutma sistemi bir garip geldi. Bir de coil whine var diyorlar. Cidden bu fiyatlara laptop bakmak tam deli işi. Her detayına takılıyor kafam.

Alınmaz.

Bütçe yetiyorsa Lenovo, aşamam diyorsan Acer.

Yeni konular

Geri
Yukarı