ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011 alınır mı?

Bütçe
9000-11000
Bu 144 Hz modeli. Konusunu açmıştım daha önce.

Soğutma konusunda emin misiniz? Zamanına sıcak diye laf edenler vardı diye hatırlıyorum.

Hocam benim duyduğum bir şey bu, kesin değil yani. Artık beklemekte istemiyoruz, ama doğru düzgün laptop bulamıyoruz. En son lanet edip 5500M aldıracağım arkadaşa:D

Hocam benim duyduğum bir şey bu, kesin değil yani. Artık beklemekte istemiyoruz, ama doğru düzgün laptop bulamıyoruz. En son lanet edip 5500M aldıracağım arkadaşa:D

Arkadaşınızın konusuna Amazon'dan yurt dışı olur mu diye sormuştum ama beni cevapsız bıraktı maalesef 🥲 benim de benzer bütçem var, 5600h 5500M benim de aklımı karıştırmıyor değil. Özellikle de indirimiyle.
İnceleyen oldu mu?
Nasıl sizce?

Soğutma ve kalitesini eleştiren çok insan gördüm. Benim de listemdeydi, sildim o yüzden.

Bunun tasarımı çok hoşuma gitti. Kullanan, bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı?
Arkadaşınızın konusuna Amazon'dan yurt dışı olur mu diye sormuştum ama beni cevapsız bıraktı maalesef 🥲 benim de benzer bütçem var, 5600h 5500M benim de aklımı karıştırmıyor değil. Özellikle de indirimiyle.

Soğutma ve kalitesini eleştiren çok insan gördüm. Benim de listemdeydi, sildim o yüzden.
Peki hocam teşekkürler

Olmuyor hocam, kendiside bakmıyor TP'ye. Sen biliyorsun oraları araştırıp bana söylersin diyor:D seçenekte az hocam, GameGaraj slayer modellerini bekliyorum şimdilik. Vaktimizde kısıtlı, 1 2 haftaya almamız lazım.

Bunun tasarımı çok hoşuma gitti. Kullanan, bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı?

Peki hocam teşekkürler.

TUF dash modelleri taşınabilirliği ve batarya süreleri açısından güzel, fakat işlemci biraz düşük. Sizin ne aradığınıza, ne istediğinize bağlı açıkçası.
Olmuyor hocam, kendiside bakmıyor TP'ye. Sen biliyorsun oraları araştırıp bana söylersin diyor:D seçenekte az hocam, GameGaraj slayer modellerini bekliyorum şimdilik. Vaktimizde kısıtlı, 1 2 haftaya almamız lazım.

Benim de aynı şekilde. Okul açılacak ama piyasa derya deniz. İnsan hep arada kalıyor. Performans kısıp kalite mi arasam, kalite kısıp performans mı arasam yoksa ansızın Macbook mi alsam bir türlü karar veremiyorum 😂

TUF dash modelleri taşınabilirliği ve batarya süreleri açısından güzel, fakat işlemci biraz düşük. Sizin ne aradığınıza, ne istediğinize bağlı açıkçası.

Benim de aynı şekilde. Okul açılacak ama piyasa derya deniz. İnsan hep arada kalıyor. Performans kısıp kalite mi arasam, kalite kısıp performans mı arasam yoksa ansızın MacBook mi alsam bir türlü karar veremiyorum 😂

Hocam biz oyun ağırlıklı kullanacağımız için parçalara ağırlık verme kararı aldık, normalde 17 inç istiyordu arkadaşım, ancak 3050 Ti, sağlam, 17 inç bir laptop olmadığı için bunlara kaldık. GameGaraj i5 11400H+3050 Ti 17 inç MSI GL75 getirecekmiş. Eğer gereksiz yüksek fiyatlandırma yapmazlarsa onu alabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı