ASUS TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN211 alınır mı?

wra1th

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bu bilgisayarı almak istiyorum fakat araştırdığım zaman ekran kartı şöyle, böyle diye aşırı kötü yorum gördüm ve garipsedim. Sadece LoL ve Valorant oynuyorum. Ben bunu aldığımda güzel bir performans elde edemeyecek miyim? Aldıktan 1 ay sonra RAM'i 16 GB'a yükseltmeyi ve SSD'yi 1TB yapmayı düşünüyorum. Alınır mı sizce? https://www.hepsiburada.com/asus-tu...x3050-15-6-fhd-144hz-freedos-pm-HBC000059QY5D

Bunu alman daha iyi olur. Hem ekran kartı daha güncel, hem soğutması daha güçlü, MUX Switch özelliği var, ekranı daha kaliteli. Uzun vadede üzülmezsin.

Kötü bilgisayar yoktur, fiyatına göre kötü bilgisayar vardır. Fiyatına göre kötü bir bilgisayar. Buna bakın, RAM yükseltirsiniz.

Merhaba. Ben bu bilgisayarı almak istiyorum fakat araştırdığım zaman ekran kartı şöyle, böyle diye aşırı kötü yorum gördüm ve garipsedim. Sadece LoL ve Valorant oynuyorum. Ben bunu aldığımda güzel bir performans elde edemeyecek miyim? Aldıktan 1 ay sonra RAM'i 16 GB'a yükseltmeyi ve SSD'yi 1TB yapmayı düşünüyorum. Alınır mı sizce? https://www.hepsiburada.com/asus-tu...x3050-15-6-fhd-144hz-freedos-pm-HBC000059QY5D

Eğer sadece LoL ve Valorant oynuyorsan alınır zaten işlemcide h yani hız aşırtma yapabiliyorsun ekran kartı tarafında bende GTX 950M var ve işimi çokça görüyor ETS 2 gibi oyunlar vb. olsun 60 FPS veriyor ama ekran kartı Ti falan olsaydı güzel olabilirdi.

Kötü bilgisayar yoktur, fiyatına göre kötü bilgisayar vardır. Fiyatına göre kötü bir bilgisayar. Buna bakın, RAM yükseltirsiniz.
Kötü bilgisayar gayet de vardır. Mesela attığınız Nitro 5 TOFAŞ gibi bir laptopken, Nitro 16 BMW seviyesinde. Nereden biliyorum diye soracak olursanız; kendim Nitro 5 kullanıyorum, Şuanki aklım olsa almazdım. Fan sesi dinlemeyi seven varsa alabilir. Çok karışamam kişinin zevklerine.

Eğer sadece LoL ve Valorant oynuyorsan alınır zaten işlemcide h yani hız aşırtma yapabiliyorsun ekran kartı tarafında bende GTX 950M var ve işimi çokça görüyor ETS 2 gibi oyunlar vb. olsun 60 FPS veriyor ama ekran kartı Ti falan olsaydı güzel olabilirdi.
Hangi H ibareli işlemci hız aşırtma yapabiliyor? Yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Kötü bilgisayar gayet de vardır. Mesela attığınız Nitro 5 Tofaş gibi bir laptopken, Nitro 16 BMW seviyesinde. Nereden biliyorum diye soracak olursanız; kendim Nitro 5 kullanıyorum, şu anki aklım olsa almazdım. Fan sesi dinlemeyi seven varsa alabilir. Çok karışamam kişinin zevklerine.

Düşüncenize saygı duyuyorum, keşke siz de saygı duysanız. F/P olduğu sürece Nitro 5'te alınabilir. Gaming laptopta fan sesi olacaktır, sessiz olanlarının da "fiyatı" ona göre. Satın alım yapmadan evvel iyi araştırmak gerekir. Arkadaşın attığı ilk attığı bilgisayarın fiyat bandına yakın olduğu için Nitro 5 paylaştım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı