ASUS TUF Gaming F15 kasıyor

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
ASUS TUF Gaming F15 laptopum var. Alalı 2 aydan kısa bir süre oldu ve şu an masaüstünde işlem yaparken bile kasıyor. Düzeltilebilir mi?

Bende 2 ay önce RTX 3060 Ti'lı bir sistem almıştım Windows 11 yüklüydü son 1 haftadır masaüstünde işlem yaparken sürekli donuyordu explorer.exe çöküyordu hiçbir işimi yapamıyordum format atmak zorunda kaldım ve Windows 10 kurdum, eğer donanımsal bir sorun yoksa -ki büyük ihtimal yoktur- format atınca düzelir.

Bendede aynı bilgisayar var windows 11'e geçince wifi sorunu oldu sürücü yüklüyorum gene düzelmiyodu windows 10 geçtim yine aynı sorun oldu fakat aynı sürücüyü kurmayı denediğimde işe yaradı yakın zamandada windows uptade'den windows 11'e geçeceğim sorun olursa donna vesayle buraya yazarım ama donma sorunu olacağını sanmam.

Bende 2 ay önce RTX 3060 Ti'lı bir sistem almıştım Windows 11 yüklüydü son 1 haftadır masaüstünde işlem yaparken sürekli donuyordu explorer.exe çöküyordu hiçbir işimi yapamıyordum format atmak zorunda kaldım ve Windows 10 kurdum, eğer donanımsal bir sorun yoksa -ki büyük ihtimal yoktur- format atınca düzelir.

Hocam FreeDOS almıştım zaten. Kendim Windows 10 kurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı