Elektronik ASUS TUF GAMING FULL HD 165 HZ Monitör 3099 TL!

Bir kere IPS panel kime göre neye göre iyi demişsiniz görüntü ve renk kalitesi kişiden kişiye değişmez ben kötü olanı seviyorum demek mantıksız ve TUF monitörlerde ghosting var bu monitörü çoğu kişi FPS oyunu oynamak için alıyor ama ghosting olunca 75Hz alın daha iyi 100TL fazlaya Curved var dedim tamam Curved sevmiyorsun IPS var tamam IPS de sevmiyorsun arkadaş atmış orada Acer var git onu al VA panele özellikle TUF olunca 3K'den yukarı verilmez.

Hocam bir de o yazıyı yazmaya üşenmedinizmi ya ben bunu yazarken canım çıktı.

Vallahi bende anlamadım nasıl yazdığımı 🙂 bütün TUF serilerinde ghosting illa oluyor mu yani? Bu monitörü alan yüzlerce kişi memnunum ayıldım bayıldım yazmış. Şans işi bu iş her monitörde ghosting olabilir. Renk olayına da gelince bende ışıkla ilgili problem var doktor yıllar önce ışık astigmatı mı nedir öyle bir şeyler demişti yalan olmasın hatırlamıyorum, hem yoğun ışık beni rahatsız ediyor hem de birbirine benzer renkleri çok ayırt edemiyorum her zaman yani kişiden kişiye de renk farkındalığı değişebilir 😂 ama her yoruma saygı duyarım hepimizin kendi görüş ve deneyimleri birbirinden farklı sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı