Elektronik ASUS VG248Q1B 0.5ms 165 Hz monitör 3.099 TL!

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Piyasası 3500 civarı geziyordu güzel indirim.

İncelemesi:

Alınabilir ama Tn takıntısı olan birisi değilse tabi çoğu kişi IPS monitör tercih ediyor ama bana göre Tn daha iyi pek bir farklılık yok.

Alınabilir ama TN takıntısı olan birisi değilse tabii çoğu kişi IPS monitör tercih ediyor ama bana göre TN daha iyi pek bir farklılık yok.

FPS oyuncuları için TN panel daha iyi olur. Şahsen TN panele sahip bir monitör kullanıyrum oyun oynarken ya da film izlerken kötü bir yanını görmedim şu ana kadar.

Hocam boşa atmışsınız şu foruma katılalı fazla süre olmadı ama en çok emin olduğum şey (TN panel almayın) bende TN panel kullanıyorum gayet memnunum sanarsınız insanın gözlerini bozuyor renk kalitesi kaliteli bir TN panel o kadar kötü renk göstermez zaten.

FPS oyuncuları için TN panel daha iyi olur. Şahsen TN panele sahip bir monitör kullanıyrum oyun oynarken ya da film izlerken kötü bir yanını görmedim şu ana kadar.
Ben TN panelden İPS’ye geçtim. Çok büyük fark var hocam. Yeni teknoloji her zaman iyidir. Bu demek değil ki TN panel kullanılmaz. Profesyonel fps oyuncusuysanız kulanabilirsiniz. Çok büyük tepkime farkları yok hissetmeyiz bile.

TN panelin bu kadar hor görülmesi bence birazcıkta olsa popüler kültürün önemi var. IPS panele daha fazla para yatırmaktansa TN panel daha kullanışlı bence.

Ben TN panelden IPS'ye geçtim. Çok büyük fark var hocam. Yeni teknoloji her zaman iyidir. Bu demek değil ki TN panel kullanılmaz. Profesyonel FPS oyuncusuysanız kulanabilirsiniz. Çok büyük tepkime farkları yok hissetmeyiz bile.

Panel kalitesi tartışılır fakat ben de TN'den IPS'e geçtim ve bariz fark var. Sadece rekabetçi oyunlar içinse TN alınabilir. Aynı şekilde fiyatta uygunsa yine alınabilir.

Aylık asgari ücret gibi para kazanılmıyor ise TN panel ile FPS oyunu oynamak çok da tatmin edici olmasa gerek. Bütçe meselesi tabi, 3000 TL'lik IPS monitörden daha iyi olacağına eminim.

Geri
Yukarı