ASUS TUF Gaming FX505DT-BQ028T ne kadara satılır?

vlaskia45

Femtopat
ASUS dizüstümü bayağıdır kullanıyorum ve satmaya karar verdim ne kadara satabilirim?

GTX1650 4 GB+AMD Ryzen 7 3750h+8 GB RAM DDR4+1TB HDD+256 GB SSD+Windows 10.

i5'li versiyon bende var satmadan fanları ya değiştirmen ya da devre temizleyiciyle temzilemen lazım çünkü zamanla toz dolunca ciddi ses yapıyor alan kişi arızalı sanabilir ASUS TUF 504, 505, 506 serilerinde fan ses sorunu var.

8 9 arasında satsam olur mu?

Sorunu yoksa satarsın ama sahibindendeki Nijerya'lı dolandırcılara dikkat et İngilizce mesaj atıyorlar ve asker olduklarını söylüyorlar.

Fanları değiştiremem ama temizlesem daha iyi temizlenmesi zormu peki.
i5'li versiyon bende var satmadan fanları ya değiştirmen ya da devre temizleyiciyle temzilemen lazım çünkü zamanla toz dolunca ciddi ses yapıyor alan kişi arızalı sanabilir ASUS TUF 504, 505, 506 serilerinde fan ses sorunu var.

Sorunu yoksa satarsın ama sahibindendeki Nijerya'lı dolandırcılara dikkat et İngilizce mesaj atıyorlar ve asker olduklarını söylüyorlar.

Fanları değiştiremem ama temizlesem daha iyi temizlenmesi zormu peki.

Devre temizleyici al 40 50 TL bir şey alkol bazlı basınçlı sprey alt kapağı sök 11 vidası var ardından fanların birinin iki birinin üç vidası var onları sök ekranın flexisinin ve fanların söketlerini sök ama elin yatkın değilse tavsiye etmem ve tek fanı sökmek için SSD ve Wi-Fi kartını sökmen lazım ben daha yeni temizledim ciddi toz çıktı yine hafif ses var ama eskisinden daha iyi.

Geri
Yukarı