ASUS Tuf Gaming FX505DU BQ150T Sistem Testi Sonuçları

iyi günler bende fx505 du 8 GB ramli olanı almayı düşünüyorum sence nasıl oyunlarda falan CS oynuyorsan nasıl tavsiye ediyor musunuz bunu almazsam i 7 9750 h ve 1650 alicam teşekkürler

Hangi mağazadan aldın. Ben güvenemiyorum başka satıcılara sıkıntı çıktı mı?

Satıcı Amazon'un kendisiydi. 6 günde geldi kapıma herhangi bir sorun çıkmadı şimdiye kadar gayet performanslı kullanıyorum.

iyi günler bende fx505 du 8 GB ramli olanı almayı düşünüyorum sence nasıl oyunlarda falan CS oynuyorsan nasıl tavsiye ediyor musunuz bunu almazsam i 7 9750 h ve 1650 alicam teşekkürler
Kusura bakma hocam biraz geç gördüm, cs go oynamıyorum diğer verileri de paylaştım zaten. Ben bilgisayardan memnunum. Alacağın i7 9750h ve 1650li modelin diğer özellikleri neler?

Hocam aynı Laptop'a sahibim. Witcher 3'te işlemci 90 dereceyi görüyor.

Sizde durum nasıl?

Üstat o oyunu oynamadım ama resmi sitesinde 95 dereceye kadar dayanıklı oldugu belirtiliyor, resmini paylaştım. Bende 86'yı geçmiyordu Battlefield 5 ve GTA 5'de. Ben başka bir şey sormak istiyorum. Görev yöneticisi performans kısmında GPU mevcut mu, genel olarak laptopa bakışın nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dadas hocam merhaba, aynı laptop aldım 2 gün önce, ben BF5 ne yaptıysam 40 FPS geçemedim, sizin ayarlarınız nasıl? Benim PC kendisinde mi sorun var yahu? Çok moralim bozuk açıkcası bu FPS olayına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…