ASUS TUF Gaming FX506'LI-HN041 laptop alınır mı?

Nasıl hocam memnun musunuz?
Monster göre bir tik pahali ama msi asus acer bunlar malzeme kalitesi güzel ürünler memnunum sadece ilerde 8gb ram daha alip 16gb yükseltmeyi düşünüyorum youtube oyunlarda fullhd hard da kaç fps de oyun deneyimin olduğu videoda izleyebilirsin asus gaming tuf f15 1650ti yazarsan izleyebilirsiniz

Monster göre bir tik pahali ama MSI ASUS Acer bunlar malzeme kalitesi güzel ürünler memnunum sadece ileride 8 GB RAM daha alip 16 GB yükseltmeyi düşünüyorum YouTube oyunlarda Full HD hard da kaç FPS de oyun deneyimin olduğu videoda izleyebilirsin ASUS Gaming TUF F15 1650 Ti yazarsan izleyebilirsiniz

Merhabalar bende aynı laptopu almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz sıcaklık konusunda korkularım var bir de kaç TL'ye aldınız aacaba

Merhaba ben de bu modelin HN0012 kullanıcısıyım 8000TL'ye almıştım indirimle almadan önce satıcıyla iletişim kurup ekranının 144Hz olduğundan emin olun. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum saatlerce simülasyon ağırlıklı oyunlar oynuyorum gördüğüm Max sıcaklık 60 derece. Benim de kafamda soru işaretleri vardı bu model hakkında ancak hepsini giderdim ve sorun olmadığı sonucuna vardım. Sadece pili biraz erken bitiyor. Gamebookların geneli böyle zaten. Pili korumak adına oyun modu gibi bir şey var oyun oynarken o moda alınca Max %60'a kadar şarj edip pil sağlık ömrünü uzun tutuyor.

Merhaba ben de bu modelin HN0012 kullanıcısıyım 8000TL'ye almıştım indirimle almadan önce satıcıyla iletişim kurup ekranının 144Hz olduğundan emin olun. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum saatlerce simülasyon ağırlıklı oyunlar oynuyorum gördüğüm Max sıcaklık 60 derece. Benim de kafamda soru işaretleri vardı bu model hakkında ancak hepsini giderdim ve sorun olmadığı sonucuna vardım. Sadece pili biraz erken bitiyor. Gamebookların geneli böyle zaten. Pili korumak adına oyun modu gibi bir şey var oyun oynarken o moda alınca Max %60'a kadar şarj edip pil sağlık ömrünü uzun tutuyor.

Buradan alacağım ben sizinki ile aynı mı acaba?

Buradan alacağım ben sizinki ile aynı mı acaba?

Benim aldığım cihaz F15 eğer yakınınızdaki Teknosa mağazasında varsa gidip orada bir inceleyin derim yine aynı PC ancak bazı modellerde 60Hz ekran olabiliyor 144 olduğundan emin olmak için bir gidip sorun Benim aldığım ile özellikleri aynı görünüyor sadece 512 GB SSD vardı benimkinde Trendyol'dan almıştım.

Son düzenleme:

Benim aldığım cihaz F15 eğer yakınınızdaki Teknosa mağazasında varsa gidip orada bir inceleyin derim yine aynı PC ancak bazı modellerde 60Hz ekran olabiliyor 144 olduğundan emin olmak için bir gidip sorun Benim aldığım ile özellikleri aynı görünüyor sadece 512 GB SSD vardı benimkinde Trendyol'dan almıştım.

Tamamdır teşekkür ederim öğleden sonra gideceğim yoksa bile gtirtmeden önce kesin bilgi alıp öyle şıparişi veriririm

Yeni konular

Geri
Yukarı