ASUS TUF Gaming FX706LI-HX175 vs HP Pavilion Gaming 15-DK1008NT vs Monster Abra A5 v16.6.3

Bütçe
8500
önemli olan hissettirmesi değil ısı değeri.
ısı değeri yükselince zarar verebilir
ayrıca gtx modellerinin ısındığını herkes söylüyor bende 1650 modelini kullanıyorumu oyuna girdiğim anda 60-70 derecelere rahat çıkıyor.
fan sesleri zaten uçak motoru gibi.
rtx modeli kullanıyorsan senin model ısınmıyor olabilir
Ya ezber yorum yapma dostum GTX model ısınıyor diye bir genneleme yapamazsın. Bu FX modeller ısınmıyor bu kadar basit. Sizin sahip olduğunuz laptop 15.6 ve 9.Nesil olan model yani eski seri. Bu yeni seri ve yeni seride ısınma sorunun olmadığı her yerde söyleniyor. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Önemli olan hissettirmesi değil sıcaklık değeri.
Sıcaklık değeri yükselince zarar verebilir.
Ayrıca GTX modellerinin ısındığını herkes söylüyor bende 1650 modelini kullanıyorumu oyuna girdiğim anda 60-70 derecelere rahat çıkıyor.
Fan sesleri zaten uçak motoru gibi.
RTX modeli kullanıyorsan senin model ısınmıyor olabilir.

70 derece gayet normal. Laptop bu. Bu değerler gayet normal.

Hocam arkadaş bir şey ezberlemiş hiçbir şeyi dinlemeden ezberlediği şeyi dayatmaya çalışıyor. E kullanıcısıyım ve senin eski modelinle alakası olmayan bir model. Anlatamadık bir türlü.

farkettiysen rahatça 70 görüyor dedim en az olarak yüksek derecelerde gördüm
Hocam arkadaş bir şey ezberlemiş hiçbir şeyi dinlemeden ezberlediği şeyi dayatmaya çalışıyor. E kullanıcısıyım ve senin eski modelinle alakası olmayan bir model. Anlatamadık bir türlü.
sen 1 yıl kullan gel yaz şuraya gerçekten hiç sıkıntı yaşamadıysan bende bişey bilmiyorum.
tamam laptop iyi diyelim.
peki ya servisi 23 gün serviste kaldı, ekranı düzgün takmamışlardı kenarlarda siyah seritler vardı ve ölü piksel vardı asla dikkat edilmiyor

farkettiysen rahatça 70 görüyor dedim en az olarak yüksek derecelerde gördüm

sen 1 yıl kullan gel yaz şuraya gerçekten hiç sıkıntı yaşamadıysan bende bişey bilmiyorum.
Bir laptop normal kullanımda ısınmayıp 1 yıl sonra ısınıyorsa ya termal macun bakımı gelmiştir ya da fanların temizlenmesi gerekiyordur. Mesela Monster almıştım yazın aldığım gibi bilek kısmında ısıyı hissetmiştim demek istediğim bu.

asus tuf serisinin gtx modellerinde ısınma sorunu var.
(kendim kullanıyorum)

ısınan kısmı wasd kısmı değil diğer kısma bakarsan ısınmış olduğunu görürsün
Eski kasalarında ısınma sorunu olduğunu biliyhorum ama yeni kasalarında bu problemi çözdüler diye biliyorum

Eski kasalarında ısınma sorunu olduğunu biliyhorum ama yeni kasalarında bu problemi çözdüler diye biliyorum
Kardeşim kanıtlayayım istersen şu an o laptoptan yazıyorum kaç saat CS:GO oynadım FIFA oynadım bir kere ısı hissetmedim ısınma yok genel olarak. En üst hoparlör kısmında ki oraya elinizi koymazsınız. 17.3 inç bu laptop bal peteği soğutma dizaynı var ve ben bir laptopa göre çok başarılı buldum. Arkadaşı es geçin o ezberlemiş bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı