ASUS TUF Gaming FX706LI-HX200 ping sorunu

iboibo111

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, geçen ay 2 adet başlıktaki laptoptan aldım fakat iki laptopta da ping sorunu yaşıyorum.

Kablolu hiçbir problem yok, kablosuz bağlanan başka bir bilgisayar var onda da problem yok ama sadece bu 2 laptopta ping sorunu yaşıyorum. Modemde sorun olabileceğini düşünüp yeni modem aldım onda da sorun yaşıyorum. Superonline 100Mbps paketi kullanıyorum. Bütün sürücüler ve BIOS güncel.

Bu laptopu kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, geçen ay 2 adet başlıktaki laptoptan aldım fakat iki laptopta da ping sorunu yaşıyorum.

Kablolu hiçbir problem yok, kablosuz bağlanan başka bir bilgisayar var onda da problem yok ama sadece bu 2 laptopta ping sorunu yaşıyorum. Modemde sorun olabileceğini düşünüp yeni modem aldım onda da sorun yaşıyorum. Superonline 100Mbps paketi kullanıyorum. Bütün sürücüler ve BIOS güncel.

Bu laptopu kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı?

Aynı laptopu bende 2 aydır kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Bende size şunu sormak isterim gamevisuala giriş yapabiliyor musunuz?

Aynı laptopu bende 2 aydır kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Bende size şunu sormak isterim gamevisuala giriş yapabiliyor musunuz?
Peş peşe 2 hata veriyor, önce güncelleme gerekli diyor. OK'a basıyorum. Güncelleme tamam, uygulamayı yeniden başlat diyor, yine OK'a basıyorum bir değişiklik olmuyor.
Sorunu yaşayan başka bir arkadaş daha buldum. Başka yaşayan veya yaşayıp çözen var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı