ASUS TUF Gaming GTX1660 Super boşta 57 derece normal mi?

yusufhanxx

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming GTX1660 Super sıcaklık değeri neden böyle? Bilginiz var mı?

1659450199776.png

Anormal bir sıcaklık aralığında değil. Ekran kartının fanları gerekli olmadıkça dönmüyor. Bu da biraz olsun sıcak çalışmasına sebep olabilir ancak bir sorun değildir.

Yük durumunda nasıl?
Yükte hiç test etmedim ama ekran kartı pc çalışır çalışmaz açıldığı an 50 derece ve üstünü görüyor neden ki

Yük durumunda nasıl?
Yükte hiç test etmedim ama ekran kartı pc çalışır çalışmaz açıldığı an 50 derece ve üstünü görüyor neden ki

Anormal bir sıcaklık aralığında değil. Ekran kartının fanları gerekli olmadıkça dönmüyor. Bu da biraz olsun sıcak çalışmasına sebep olabilir ancak bir sorun değildir.

Yükte hiç test etmedim ama ekran kartı pc çalışır çalışmaz açıldığı an 50 derece ve üstünü görüyor neden ki@Elio

Yük durumunda nasıl?
1659646287479.png

Yükte 3 dakika felan denedim böyle oldu iyi mi mining yapılmışmıdır bu kart ile lütfen yardımcı olmanızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Yükte 3 dakika felan denedim böyle oldu iyi mi mining yapılmışmıdır bu kart ile lütfen yardımcı olmanızı bekliyorum.
Hala anormal bir sıcaklık aralığında değil. Yükteki sıcaklığı da tehlikeli aralıkta değil.

Yükte hiç test etmedim ama ekran kartı PC çalışır çalışmaz açıldığı an 50 derece ve üstünü görüyor neden ki

Yükte hiç test etmedim ama ekran kartı PC çalışır çalışmaz açıldığı an 50 derece ve üstünü görüyor neden ki

Yükte hiç test etmedim ama ekran kartı PC çalışır çalışmaz açıldığı an 50 derece ve üstünü görüyor neden ki@Elio

Eki Görüntüle 1474785
Yükte 3 dakika falan denedim böyle oldu iyi mi mining yapılmış mıdır bu kart ile lütfen yardımcı olmanızı bekliyorum.

En az 10 dakika tutsan iyi olur. 79 derece iyi sayılır. Bu arada mining yapılıp yapılmadığını satıcı söylemeden anlayamazsınız.

Yükte hiç test etmedim ama ekran kartı pc çalışır çalışmaz açıldığı an 50 derece ve üstünü görüyor neden ki@Elio

Eki Görüntüle 1474785
Bu havalar için anormal dereceler değil ancak macun bakımı yapılabilir.

Geri
Yukarı