Elektronik ASUS TUF Gaming H7 Core 725 TL

Daha fazla  
Asus TUF Gaming H7 Core Oyuncu Kulaklığı

Asus TUF Gaming H7 Core Oyuncu Kulaklığı

Hemen verdim teşekkürler hocam.

Hemen verdim teşekkürler hocam.
İndirim köşesinde paylaşılan ürünler kaliteli olmasından ziyade indirimde olduğu için paylaşılıyor bunu unutmayın. Acele etmeyip araştırmalısınız. Mesela @NipponChemiConKYCap hocamız alınmaması gerektiğini söyledi. Bunu da göz önünde bulundurun.

İndirim köşesinde paylaşılan ürünler kaliteli olmasından ziyade indirimde olduğu için paylaşılıyor bunu unutmayın. Acele etmeyip araştırmalısınız. Mesela @NipponChemiConKYCap hocamız alınmaması gerektiğini söyledi. Bunu da göz önünde bulundurun.

Biliyorum hocam piyasasına falan baktım 1500'den aşağı satan yok beğenmezsem ki hiç sanmıyorum 2. elden satar kar ederim.

Ek geçeyim, zamanında 500 TL’ye indirimden almıştım. Çok ağırdı ve konforsuzdu, mikrofon kalitesi zamanla çöp oldu ve durduk yerde içten sürücüsünü tutan kısım kırıldı. TUF ekipmanlar berbatlar.

Geri
Yukarı