İtopya'da ASUS TUF Gaming H7 kırmızı 299 TL!

Yiğit KAMURAY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
https://yehetto.shrib.com/#Sistemim

GPU: Palit GameRock RTX 3080 10 GB
CPU: Intel Core i7-12700K
RAM: G.Skill Trident Z Royal Silver 4x16 GB (64 GB) 4000 MHz CL18
MoBo: MSI Z690 Tomahawk WiFi

SSD #1: PNY CS3030 500 GB
SSD #2: WD Blue 500 GB
SSD #3: SanDisk Ultra 4 TB
SSD #4: SanDisk Ultra 2 TB
HDD #1: WD Black 6 TB 7200 RPM CMR (FZBX)
HDD #2: WD Blue 2 TB 5400 RPM CMR (EZRZ)
HDD #3: WD Blue 1 TB 7200 RPM CMR (EZEX)
HDD #4: WD unlabelled 10 TB

Şu konuda biraz konuşmuştuk. Stand hediyesi ile gayet güzel.

O indirimden aldım, açtım, kullandım rezalet, iadeye gönderdim.

Asus programı dahil hepsini denedim. Cihaz üstünde tek tuş aç kapa, program üstünde surround tuşu aktif pasif yaptım. Fakat ses teneke içinden geliyor gibi. Değişik modlarda denedim, FPS, müzik vs. Vakumlu ürünler dışında değişim oluyor diye biliyorum. Sonuçta bu cihaz ya bozuk, ya da düşük bütçe ile aldığım cihazdan daha kötü bir cihaz. Mikrofonu bile 48K destekliyor RM-K5'in. Bu arada RM-45 2 sene olmuştu ve kulaklık süngerleri eskimişti üsteki. İndirimli denk geldi diye markaya güvenip aldım.

a2-3 hafta önce ürünü, yani H7 kulaklığı geri gönderdiler. Asus firmasına sorun var mı diye göndermişler. Onlar da sorun yok yazıp göndermişler. Bir de hijyen gereği bu tarz ürünler iadesi olmuyormuş güya dediğiniz gibi. Fakat bana gönderirlerken kontrol ettiklerinde hiç bir hijyen sorunu olmamış galiba? Onlar nasa da uygulanan hijyen kurallarını uyguluyorlar sanırım? Ben sorun var diye göndermemiştim zaten. Ses dediğim gibi rezalet ve yazılım, donanım tüm ayarları denememe rağmen çok boş geliyor, teneke gibi. Ayrıca bazı modlarda sesi sona yaklaştırdığımda (sesi diğer kulaklığıma göre çok az ve boş geldiğinden dolayı.), çatlama, patlamalar geliyor. 50tl' ye bimden aldığınız kulaklıklar gibi. Rampage RM-K5 yanından bile geçemez eğer bendekinde sorun yoksa. Telefon ettim itopya firmasına, kargo benden gönderecekmişim de, tekrar bakacalarmış, sorun yoksa onlar kargo ödeyip göndereceklermiş. Asus firması ile daha önce bir arkadaşın ekran kartında sorun yaşamıştık. Adamlar inat etti ekran kartını değiştirmediler bozuk olduğu halde. Hala aynı kafadalar demek ki, Asus firmasına bu son bulaşmam oldu. Bundan sonra çevremde bana danışanlara da asus dışında ürünleri tavsiye edeceğim. Mahalle arası market tarzında, piyasa olmuş markaya çevirmişler.
@celalistşengörist @FalconPolat @Mithat Berhan

Son düzenleme:
O indirimden aldım, açtım, kullandım rezalet, iadeye gönderdim.

Asus programı dahil hepsini denedim. Cihaz üstünde tek tuş aç kapa, program üstünde surround tuşu aktif pasif yaptım. Fakat ses teneke içinden geliyor gibi. Değişik modlarda denedim, FPS, müzik vs. Vakumlu ürünler dışında değişim oluyor diye biliyorum. Sonuçta bu cihaz ya bozuk, ya da düşük bütçe ile aldığım cihazdan daha kötü bir cihaz. Mikrofonu bile 48K destekliyor RM-K5'in.

a2-3 hafta önce ürünü, yani H7 kulaklığı geri gönderdiler. Asus firmasına sorun var mı diye göndermişler. Onlar da sorun yok yazıp göndermişler. Bir de hijyen gereği bu tarz ürünler iadesi olmuyormuş güya dediğiniz gibi. Fakat bana gönderirlerken kontrol ettiklerinde hiç bir hijyen sorunu olmamış galiba? Onlar nasa da uygulanan hijyen kurallarını uyguluyorlar sanırım? Ben sorun var diye göndermemiştim zaten. Ses dediğim gibi rezalet ve yazılım, donanım tüm ayarları denememe rağmen çok boş geliyor, teneke gibi. Ayrıca bazı modlarda sesi sona yaklaştırdığımda (sesi diğer kulaklığıma göre çok az ve boş geldiğinden dolayı.), çatlama, patlamalar geliyor. 50tl' ye bimden aldığınız kulaklıklar gibi. Rampage RM-K5 yanından bile geçemez eğer bendekinde sorun yoksa. Telefon ettim itopya firmasına, kargo benden gönderecekmişim de, tekrar bakacalarmış, sorun yoksa onlar kargo ödeyip göndereceklermiş. Asus firması ile daha önce bir arkadaşın ekran kartında sorun yaşamıştık. Adamlar inat etti ekran kartını değiştirmediler bozuk olduğu halde. Hala aynı kafadalar demek ki, Asus firmasına bu son bulaşmam oldu. Bundan sonra çevremde bana danışanlara da asus dışında ürünleri tavsiye edeceğim. Mahalle arası market tarzında, piyasa olmuş markaya çevirmişler.
Yalnız Konu 20 ağustosta açılmış.

Geri
Yukarı