ASUS TUF Gaming ışık sızması

396530

Centipat
Merhaba. Ürünü alalım daha 14 gün olmadı. Tüm benchmark performans testlerini yaptım cihazdan oldukça memnunum. Lakin kameranın hafif solunda bir spot lamba gibi bir ışık sızması var hafif mide bulandırıyordu ama kullanmaya engel değil tabii. Dün kapkaranlık odada parlaklığı arttırdığımda sanki başka yerlerde de olduğu gördüm ortada da bulutlanma var gibi video ve görsel bırakıyorum. Hb üzerinden aldım talebe yanaştılar ama değişim olur mu? İade yaparlarsa cihazı alamam tekrar 3-4 bin zamlandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu buraya yüklemeden link olarak koydum bir bakabilir misiniz size zahmet arkadaşlar? Ona göre ilerleyelim. Diğer Monster kullanan arkadaşlarımdan video aldım hepsinde daha kötü.

sağ alt köşedeki anlık yeşillik rgb maus ışığından

Hocam servisteki elemanın inisiyatifine kalmış. Eleman günündeyse değiştirir, değilse aynı şekilde geri gönderir. İsterseniz servise arayıp videoyu mail olarak gönderin. Olumlu yaklaşırlarsa gönderin. Diğer türlü haftalarca laptop'suz kalırsınız.

Hocam servisteki elemanın inisiyatifine kalmış. Eleman günündeyse değiştirir, değilse aynı şekilde geri gönderir. İsterseniz servise arayıp videoyu mail olarak gönderin. Olumlu yaklaşırlarsa gönderin. Diğer türlü haftalarca laptop'suz kalırsınız.

Hepsiburada'yı zor ikna ettim bu arada. Yok garantiye gönder yok sen gönder vs. bayağı saçmaladılar. Şikayet var üzerinden şikayeti yazdığımda talep açıldı değişim iade diye. Şu an talep açık 18sine kadar vaktim var pazartesi asusa videoyu attım bir inceleteceğim dediğiniz şekilde. ASUS bu garanti kapsamında dedi ondan biraz daha da rahatım. Bir de şey dediler laptopu hb deposuna ileteceğim onlar inceleyecek önce. Onları aşarsa asusa gidecek o zaman 20 iş günü diğer türlü 2-3 günde incelenir diyorlar. Umarım keyfi karara kalmaz :) teşekkürler yorumunuz için

Geri
Yukarı