ASUS TUF Gaming A15 ışık sızması var mı?

@FalconPolat @itwasgooday Teşekkür ederim hocam yani diğer forumlarda ve bu forumda bayağı bundan yakınan gordum araştırınca problem olmayacağını gördum ama yine içime bı kurt düştü 😂
Benim laptopun panelinin sağ üstünde de var ama kameraya yansıyacak kadar keskin değil. Kalite kontrol sorunu denebilir buna. Bunun yaşanmadığı paneller de üretilebilir, üretiliyor da ama onları daha pahalı cihazlara koyuyorlar.

Ben bu ürünü 2. Kez aldım. İlk aldığımda 30 k idi fiyatından dolayı iade ettim IPS glow da vardı sağ üst ve sol üstte iade edip 27.6'dan Hepsiburada'dan aldım hem daha ucuz oldu hem de bunda çok çok az IPS glow çıktı tamamen şans işi.

Ben bu ürünü 2. Kez aldım. İlk aldığımda 30 k idi fiyatından dolayı iade ettim IPS glow da vardı sağ üst ve sol üstte iade edip 27.6'dan Hepsiburada'dan aldım hem daha ucuz oldu hem de bunda çok çok az IPS glow çıktı tamamen şans işi.
Hocam ben daha önce monitör almıştım onu aldığımda böyle birşeyden haberim yoktu şimdi ona da baktım varmış 😂 aslında pek önemli bir durum değil gibi bu ıps glow zaten kamera çok gösteriyor şimdi bı daha baktım çok az duruyor

Kameralar ışık sızmasını olduğundan daha fazla gösterir. Bu hâliyle bile oldukça az bir ışık sızması var. Keza IPS glow da öyle. Hiçbir zararı olmamakla birlikte rahatsız edici bir düzeyde ışık sızması görünmüyor. Zaten üst seviye laptopların IPS panellerinde bile oluyor bu. Sizdeki az miktarda.

Kameralar ışık sızmasını olduğundan daha fazla gösterir. Bu hâliyle bile oldukça az bir ışık sızması var. Keza IPS glow da öyle. Hiçbir zararı olmamakla birlikte rahatsız edici bir düzeyde ışık sızması görünmüyor. Zaten üst seviye laptopların IPS panellerinde bile oluyor bu. Sizdeki az miktarda.
Teşekkür ederim yorumunuz için hocam bunun için iade eden birçok kişi görünce ister istemez gözüm korktu 😂

Teşekkür ederim yorumunuz için hocam bunun için iade eden birçok kişi görünce ister istemez gözüm korktu 😂
İade edenler eğer OLED ekranlı laptop almadıysa yeni aldıkları laptopta da olacaktır aynı durum. Işık sızması ortalara kadar ilerlemediği sürece sorun yok. Yeni alacakları laptopta daha fazla olma ihtimali bile var. Kafaya takılacak bir şey değil bu.

Kıymetli arkadaşlar bu laptop un RAM inden 8gb alacağım önerdiğiniz bir site var mıdır

Dosya Ekleri

• IMG20230531214216.jpg
    IMG20230531214216.jpg
    145,7 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı