ASUS TUF Gaming K3 alınır mı?

Bazı arkadaşlar anlamıyor sanırım klavye kötü falan denmiyor, fiyatına göre daha iyi kalvyeler var diyoruz.
Aga adamların aldım dediği ya da önerdiği klavyeler de bilek desteği dahi yok cılız klavyeler. Sadece marka var diye bu işler olmaz. Asusta bir marka ama model dolu en azından yanılmıyorsam multimedya tuşları yok sadece diğer özellikleri 10/9.

Aga adamların aldım dediği ya da önerdiği klavyeler de bilek desteği dahi yok cılız klavyeler. Sadece marka var diye bu işler olmaz. Asusta bir marka ama model dolu en azından yanılmıyorsam multimedya tuşları yok sadece diğer özellikleri 10/9.
FN tuşu ile kullanılabilir multi medya tuşları mevcut. Bunun dışında yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum (1 yılımı haziranda dolduracağım.) ve 650 liraya almıştım. Bu güne kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tek eksiği anti ghosting kısmı. FN tuşu ile multimedya kullanıldığında oyundayken yaklaşık 1.5 saniye oyuna klavyeden komut gönderemiyorsunuz. Bunun dışında klavyedeki makro ataması tuş sırasına göre. Hiç başka klavyede makro kullanmadım ancak bu klavyeyi alırken aklımdaki makro, "t tuşuna saniyede 5 kere bas." şeklindeydi. Klavyedeki makro, klavyede yaptıklarınızı kaydedip aynısını yapıyor. Yani kayıt moduna girdikten 1 saniye sonra t , 4 saniye sonra a, 2 saniye sonra ü'ye basarsanız, bunları yapıyor. Gerekli bir özellik olup olmadığı tarışılır. Bunun dışında yazılım olarak da sıkıntı yaşıyorum ben. Klavyeyi sıfırlayamıyorum. Gerekli tuşlara bassam da ışıklandırma olarak sıfırlandıramıyorum. Klavyeyi sıfırlama sebebim z tuşunun diğerlerinden bağımsız bir şekilde renklenmesi. Gerek Armory Crate'den olsun gerek Aura Creator'den olsun gerek klavyeden manuel olarak olsun, bu sorunu hala çözemedim. 1 Yılın sonunda W tuşunda aşınmalar oluştu. Evet boyayı tırnağınızla kazıyamıyorsunuz ancak o nokta nokta boyanın sökülmüş gözükmesi sinir bozucu. 650 liraya bu kalite geliyor sanırım. Soldaki shift tuşu çok küçük. Bunun dışında bir sıkıntı yaşamadım. Ek olarak Armoury Crate'den yapılabilecek tuş atamaları sayılı. Her şeyi atayamıyorsunuz yani. (ESC tuşuna space atamak gibi). İyi forumlar.
Eklemeyi unutmuşum, klavyem red switch.
2 günlük ASUS TUF K3 Gaming deneyimim buyrun bu da 2 günlük incelemem. Yararlı olur umarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı