ASUS TUF Gaming M3 alınır mı?

Bütçe
500TL

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop için ASUS TUF Gaming M3 mouse almayı düşünüyorum. Halihazırda SS Rival 3 kullanıyorum ve çok memnunum. ASUS m3, Rival 3'ü aratır mı merak ediyorum. Problemli bir mouse mudur kullananlar yazarsa çok sevinirim.

Fiyatı çok uygun geldi. 4 ay önce 500TL'ye aldığım Rival 3 800TL olmuş. 1-2 gün içinde almak istiyorum çünkü fiyatlar hemen artıyor.

Arkadaşlar laptop için ASUS TUF Gaming M3 mouse almayı düşünüyorum. Halihazırda SS Rival 3 kullanıyorum ve çok memnunum. ASUS m3, Rival 3'ü aratır mı merak ediyorum. Problemli bir mouse mudur kullananlar yazarsa çok sevinirim.

Fiyatı çok uygun geldi. 4 ay önce 500TL'ye aldığım Rival 3 800TL olmuş. 1-2 gün içinde almak istiyorum çünkü fiyatlar hemen artıyor.

300TL'ye almıştım genelde hikayeli oyun ve Minecraft'ta bed wars oynuyorum bana bir sorun yaratmadı.

Ben yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum CS:GO, Overwatch2, hikayeli oyunlarda sıkıntı yaşamadım üst seviye değil ama iş görür yeterli olacağını düşünüyorum.

Daha ucuz yollu isterseniz

Aorus M.2 iyiymiş. FPS oyuncusu olduğum için mouse hızlanması önemli benim için. ASUS'un 20G iken Aorus'un 30. şu an Aorus'u almayı düşünüyorum teşekkürler.

Çok kötü. 3325 sensör var. Bu bile alınmaması için yeterli bir sebep. 100 TL civarına 3327 bulunurken alınması saçma.

Gigabyte Aorus M.2'ye ne dersiniz? Biraz baktım ASUS'a göre çok daha iyi gibi duruyor. Fiyat bandım düşük olduğu için çok iyi bir şey tabii ki beklemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı