ASUS TUF Gaming M3 alınmalı mı?

Cristabol Brown

Hectopat
Yer
Antalya
Arkadaşlar bol bol araştırıp bütçeme göre en uygun mouse un bu olduğuna karar verdim. Gaming gecesi olacak mı? Sizce beklemeli miyim yoksa direkt satın mı almalıyım? Ve incehesap.com güvenilir mi?
Ve alacağım mouse yani ASUS TUF M3 Gaming modelinde RGB var mı yok mu anlamadım. Bilginiz varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse bayağı indirime girmiş, gaming gecesi olur ama bu mouse daha fazla indirime girmez sanırım. Mouse RGB imiş evet.

Arkadaşlar bol bol araştırıp bütçeme göre en uygun mouseun bu olduğuna karar verdim. Gaming gecesi olacak mı? Sizce beklemeli miyim yoksa diret satın mı almalıyım? Ve incehesap.com güvenilir mi?
Ve alacağım mouse yani ASUS TUF M3 Gaming modelinde RGB var mı yok mu anlamadım. Bilginiz varsa söylerseniz sevinirim.

Halihazırda devam eden bir indirim var. Oldukça güvenilir onca alışveriş yaptım tek bir sıkıntı çıkmadı, belki de ben şanslıyımdır :) ve ayrıca seçtiğiniz Mouse'ı kullanmış biri olarak söyleyeyim, çok memnum kalırsınız, o fiyata bence alınacak en iyi mouselardan biri.

Kasım ayı indirimleri yüzünden bir süre Gaming gecesi olmayacak. Ayrıca o mouse yerine bu Mouse'u öneririm:

Şu an İtopya'dan alışveriş yapılmamalı bence kargoyu çok geç veriyorlar.
Şikayetvar'a baktığınızda 19'unda 20'sinde verilen ürünler hala kargolanmamış.
Ben de kargo bekliyorum 5 gündür.
20TL'daha fazla verin uğraşmayın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı