Elektronik ASUS TUF Gaming M3 Gen II 579 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Normalde M3 bu fiyatlara satılıyor, bu Gen II versiyonu. Gen II normal M3'e göre daha kaliteli switchlere ve sensöre sahip. Ağırlık olarak da 59 gram ağırlığında M3 84 gram. Bu fiyata değerlendirilebilir.

1701778278075.png

Bence SteelSeries Prime daha iyi bir seçenek.
Şu ürünün arkasına niye RGB koymadılar harbiden merak ediyorum. 10 kere falan alacak olup her seferinde de RGB'si yok diye vazgeçtim.

Acaba yine 400'lü fiyatlara düşer mi?
Zannetmiyorum. Ürünün ilk önce 1200'den 700'e düştü diye konusu açıldı. Daha sonra 700'den 500'e düştü diye konu açıldı. Kasım ayında da 500'den 430'a düştü. Satıcı ise Trendyol'du. Muhtemelen kasım ayı satış hedefinde kullanılan veya stoğunu bitiremedikleri için ucuzdan satılan bir üründü. Faydalanan faydalandı.

Çok pahalı yukarıda atılan daha iyi alternatif 400 bandına alınır.

1ay önce 500 TL'ye almıştım hiç memnun kalmadım sensör ara sıra anlık duruyordu.(kaç kere CS'de bu yüzden öldüm). Mousepadden hafif kaldırınca okumayı tamamen bırakıyordu. SteelSeries Prime aldım buna bin basar.

Şu ürünün arkasına niye RGB koymadılar harbiden merak ediyorum. 10 kere falan alacak olup her seferinde de RGB'si yok diye vazgeçtim.
Farede RGB'ye pek de gerek yok bence. Sonuçta elimiz kapatıyor, kullanım aşamasında zaten görmüyoruz. Fare tekerleğinde var zaten RGB. Kulaklık ve farede RGB'yi gereksiz buluyorum, olmasa da olur. Olsa dışarıdan bakılınca hoş durur o kadar. Pavyon yapmaya da gerek yok.

SS Prime zaten e-spor oyuncuları için tasarlanmış bir fare. Yani sadelik ön planda, günlük kullanıcılar için değil. Birçok özelliği oyunculara danışarak yapılmış. DPI butonu da bunlardan bir tanesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı