ASUS TUF Gaming VG247Q1A 165 Hz monitör alınır mı?

Bütçe
3200

ProxesTR

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Asus Tuf Gaming VG247Q1A
144 ya da 165 fark etmez, bütçem 3200 civarında. Ekran tipi gözümü yormasın yeterli. ASUS'un TUF Gaming VG247Q1A 165 Hz'lik monitörü gözüme çarptı, sizce alınır mı? Başka güzel diyebileceğiniz bir monitör var mıdır?

144 ya da 165 fark etmez, bütçem 3200 civarında. Ekran tipi gözümü yormasın yeterli. ASUS'un TUF Gaming VG247Q1A 165 Hz'lik monitörü gözüme çarptı, sizce alınır mı? Başka güzel diyebileceğiniz bir monitör var mıdır?
Ne için kullanacağınıza bağlı. Gaming bir monitör seçtiğinize göre oyun odaklı diye düşünüyorum. Öyleyse, alınır. Uzun yıllar da götüreceğini düşünüyorum.

Bende de ASUS VP249QGR modeli var, ayak kısmının yuvarlak olması dışında bir oyuncu olarak hiçbir kötü yanını bugüne kadar görmedim. Beni tatmin etti oyun konusunda.
Tuf Gaming VG247Q1A modelinin de bundan eksiğinin olmadığını, aksine artı özelliklerinin olduğunu düşünüyorum. Kısaca, bence alınır.

Hocam ürünü aldım. Bayağı bir ghosting var. İade edeceğim. VA panel alınmazmış gerçekten. Hata yaptım. Sistemim çok rahat kaldırıyor her şeyi ama ürün kronik sorunlu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ürünü aldım. Bayağı bir ghosting var. İade edeceğim. VA panel alınmazmış gerçekten. Hata yaptım. Sistemim çok rahat kaldırıyor her şeyi ama ürün kronik sorunlu

Sizin gibiler yüzünden forumdan soğuyoruz. Sizlere bir şey önermekte hata yapıyoruz bence. Madem dinlemeyeceksiniz sormayın ya. Şurada 1K -5k arası mesajı olan deneyimli, bilgili kişileri dinlemek yerine foruma yeni katılmış, henüz bir şey öğrenememiş 100-300 mesajlı kişileri dinliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı