ASUS TUF Gaming VG247Q1A 165 Hz monitör alınır mı?

Bütçe
3200
Ben de ıp panel var iyi valla.

Sizin gibiler yüzünden forumdan soğuyoruz. Sizlere bir şey önermekte hata yapıyoruz bence. Madem dinlemeyeceksiniz sormayın ya. Şurada 1K -5k arası mesajı olan deneyimli, bilgili kişileri dinlemek yerine foruma yeni katılmış, henüz bir şey öğrenememiş 100-300 mesajlı kişileri dinliyorsunuz.
Mesaj sayısına göre mi bilgi belirleniyor?

Okudugunuzu anlamada sıkıntı var gibi. Ben kullanılmayla öğreniliyor demedim. Ayrıca arkadasın aldığını da kullanmıyorum Ip panel olanı kullanıyorum. Forumda mesaj kasmak yerine kitap okuyun.
Sende bilmeyip kullanmadığın monitör hakkında yorum yapma. Kullanıyorum memnunum demişsin şimdide başka panel kullanıyorum diyorsun. Senin gibiler yasaklanmalı.

Sizin gibiler yüzünden forumdan soğuyoruz. Sizlere bir şey önermekte hata yapıyoruz bence. Madem dinlemeyeceksiniz sormayın ya. Şurada 1K -5k arası mesajı olan deneyimli, bilgili kişileri dinlemek yerine foruma yeni katılmış, henüz bir şey öğrenememiş 100-300 mesajlı kişileri dinliyorsunuz.
sizin önerdiğiniz monitör bütçemi aşıyor. üstelik teknoloji şans işidir. biri farklı öneriyor öteki farklı öneriyor yani hangisini almak ister adam şaşıyor doğrusu. Önerilecekse 3200 ve altında önerilsin . forumda soru sorarken başta demiştim bütçe bu kadar fln. İps veya tn panel monitör önerin şuan başka ne alabilirim ?

Sizin önerdiğiniz monitör bütçemi aşıyor. Üstelik teknoloji şans işidir. Biri farklı öneriyor öteki farklı öneriyor yani hangisini almak ister adam şaşıyor doğrusu. Önerilecekse 3200 ve altında önerilsin. Forumda soru sorarken başta demiştim bütçe bu kadar falan. IPS veya TN panel monitör önerin şu an başka ne alabilirim?

Şans işi evet fakat dedikleri ASUS TUF, Samsung Odyssey serisi "kronik sorunlu" yani şansı yok bu işin, dün biri daha aldı yine aynı sorunla karşılaştı iade etmeye çalışacak.

Şans işi evet fakat dedikleri ASUS TUF, Samsung Odyssey serisi "kronik sorunlu" yani şansı yok bu işin, dün biri daha aldı yine aynı sorunla karşılaştı iade etmeye çalışacak.
o yüzden va panel alınmamalı. ben hata ettim . Çoğunlukla %80 ihtimalle va panellerde ölü piksel ve ghosting yüksek. Acele etmeseydim keşke :/

Geri
Yukarı