ASUS TUF Gaming VG247Q1A 2500TL'ye alınır mı?

Bütçe
2500
VA panel, kalitesizse; ghosting, black smearing gibi problemler çıkartır. Bu bütçeye kaliteli bir VA panel bulamazsınız ve yaşayacağınız sorunlar da oyun için iyi olmaz.
VA panel, siyahlar ve konstrast açısından daha başarılı olduğu için daha çok tasarımcıların kullandığı bir paneldir.
Asus'a bu konuda güveniyorum. Arkadaşım da TUF un bir modelini aldı ghosting çıktı hemen yenisini gönderdiler. Ölü piksel ve ghosting korkum yok. Ama IPS almak için de gidip dandik bir şey de almak istemiyorum.

Çok doğru fakat bu bütçeler kaliteli panele sahip modellere el vermiyor. Kenar LED kullanıldığı sürede kaçılmaz olacak.
Önerdiklerim kaliteli modeller hocam.
Asus'a bu konuda güveniyorum. Arkadaşım da TUF un bir modelini aldı ghosting çıktı hemen yenisini gönderdiler. Ölü piksel ve ghosting korkum yok. Ama IPS almak için de gidip dandik bir şey de almak istemiyorum.
Sizin terciihiniz hocam. Ben gayet mantıklı öneriler sundum.

Önerdiklerim kaliteli modeller hocam.

Sizin terciihiniz hocam. Ben gayet mantıklı öneriler sundum.
Önerileriniz için teşekkür ederim. MSI ' in 144hz 1ms IPS olan monitörü 2250 lira şu an. Asus yarın elime ulaşacak ufak bir test edip panel sıkıntısı görürsem iade edeceğim.

Selam monitör elimde. Ölü piksel yok. 165 HZ'i tam veriyor. Ghosting yok. Bu monitörde de sağa sola çevirme desteği yok sadece ekran hafif eğiliyor. Genel olarak memnunum.
Hocam VG247Q1A modelini mi kullanıyorsunuz şuan ?

Hocam VG247Q1A modelini mi kullanıyorsunuz şuan ?
Bende de aynı model var fakat bende black smearing sorunu mevut sizde böyle bir sorun mevcut mu ? Sizce servise vermeli miyim?

TUF Gaming VG249Q1A monitör aldım overclock gözükmediği için 60 Hz alıyıorum acil çözüm lazım​

Selam monitör elimde. Ölü piksel yok. 165 HZ'i tam veriyor. Ghosting yok. Bu monitörde de sağa sola çevirme desteği yok sadece ekran hafif eğiliyor. Genel olarak memnunum.
kanka bende overclock gözükmüyo yardım

Hala memnun musun?
5. ayında falan ekran bir anda gitti ama asus gerçekten çok profesyonel bir şirket anında çözüm sundular olmadığını belirttiğimde 5 ay olmasına rağmen iade hakkı sundular ama ben bu tavırlarını çok beğendiğimden dolayı değişim istedim şu an elimde hala ve kaliteli hiçbir sıkıntısı yok.

5. ayında falan ekran bir anda gitti ama asus gerçekten çok profesyonel bir şirket anında çözüm sundular olmadığını belirttiğimde 5 ay olmasına rağmen iade hakkı sundular ama ben bu tavırlarını çok beğendiğimden dolayı değişim istedim şu an elimde hala ve kaliteli hiçbir sıkıntısı yok.
Asus gerçekten çok güvenilir bir marka. Yorumun için teşekkürler, güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı