ASUS TUF Gaming VG249Q1A monitör deneyimi

azataydnx

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba,
Cepte Şok almıştım. Sunucuda da cok soru sordum sağ olsun herkes yardımcı oldu... Monitör genel olarak güzel sarı renkleri bir tık kötü sadece. Ölü piksel yok. Isık sızması cok az ghosting de cok cok ufak.

Nasıl atabilirim?

Video kaydı alacaksınız. Sonra buraya yükleyebiliyorsunuz.

YouTube'da mevcut videosu. At demekle olmuyor git bakiver.

Ne alakası var? Her monitörün ghosting derecesi aynı mı oluyor? Monitör deneyimi konusu açıyorsun test görselleri ya da videosu yok. Lafla "azıcık var " bu bir terim olabilir mi?
Sen aldığın maldan sorumlusun ve bunu bize görsel olarak sunarsın. Azı çoğu görenler karar verir. Madem bakabiliyorum o zaman neden konu açıyorsun? Ne yararın oluyor koca foruma? Cevap: Koca bir hiç.
Ayrıca "bakıver" diye emir kipi kullanma. Bakabilirsin yaz. Az medeni olmayı öğren. Taş devrindeki taşlardan olma. Abi tavsiyesi.

Video kaydı alacaksınız. Sonra buraya yükleyebiliyorsunuz.

Ne alakası var? Her monitörün ghosting derecesi aynı mı oluyor? Monitör deneyimi konusu açıyorsun test görselleri ya da videosu yok. Lafla "azıcık var " bu bir terim olabilir mi?
Sen aldığın maldan sorumlusun ve bunu bize görsel olarak sunarsın. Azı çoğu görenler karar verir. Madem bakabiliyorum o zaman neden konu açıyorsun? Ne yararın oluyor koca foruma? Cevap: Koca bir hiç.
Ayrıca "bakıver" diye emir kipi kullanma. Bakabilirsin yaz. Az medeni olmayı öğren. Taş devrindeki taşlardan olma. Abi tavsiyesi.

Bir sıkıntı göremedim ben de olay sizi rahatsız edip etmemesi. Ayrıca videonun kalitesi kötü, telefon kamerası ile ortalama bir çekimde sağlıklı sonuçlar elde etmek zor. Malum insan gözü gerçek dünyayı kareler şeklinde görmüyor.

Bende de VG259QR modeli var ghosting evet mevcut ancak kabul edilebilir bir ghosting mi var? Paneller aynı sanırım.

Hayır sizdeki IPS panel versiyonu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı