ASUS TUF Gaming VG249Q1A monitör nasıldır?

bilalsds

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6800XT İ5-12600 16 GB 3200 RAM 750W PSU H610M
Dostum araştırdım güzel monitör gerçekten kullanıcı mısınız?
Dostum kullanıcı değilim bende bugün Hepsiburada üzerinden 4900TL'ye satın aldım. 2 hafta boyunca araştırdım sonrasında bu monitörde karar kıldım. Bana göre 5000TL altı en iyi monitörlerden biri. Diğer monitörlerin çoğu ağır ghosting sorunlu.

Bu sitedeki mağzadan monitör alacağım sizce sorun yaşar mıyım iade vs?

Bir de FPS oyuncusuyum monitör benim için uygunmu aynı fiyatlarda IPS panel monitör önerebilir misiniz?
Bu monitörü kullanmisligim var izin verirseniz deneyimlerimden bahsedeyim öncelikle fps oyunları için 165hz 1ms yeterli bi değer ayrıca bu monitörü kullandığımda hiç ölü piksel vs. Bi sorununu görmedim yani tavsiye ederim pek sorun yaşamazsınız ama sonradan değiştirmelisiniz ayricada bu monitörde öyle bir ghostin sorunu yok içiniz rahat olsun

Bu monitörü kullanmisligim var izin verirseniz deneyimlerimden bahsedeyim öncelikle FPS oyunları için 165Hz 1ms yeterli bir değer ayrıca bu monitörü kullandığımda hiç ölü piksel vs. bir sorununu görmedim yani tavsiye ederim pek sorun yaşamazsınız ama sonradan değiştirmelisiniz.

Teşekkür ederim. İyi bayramlar efendim.

Dostum kullanıcı değilim bende bugün Hepsiburada üzerinden 4900TL'ye satın aldım. 2 hafta boyunca araştırdım sonrasında bu monitörde karar kıldım. Bana göre 5000TL altı en iyi monitörlerden biri. Diğer monitörlerin çoğu ağır ghosting sorunlu.

Evet bazı güvendiğim formlarda paylaşmış güzel gözüküyor. Teşekkür ederim hayırlı bayramlar dilerim.

Geri
Yukarı