Asus TUF Gaming VG249Q1A vs Aoc 24" 24G2AE vs Samsung Odyssey G3

ASUS VG249 kullanıyorum, çok memnunum, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. AOC da iyidir, Odyssey'e bulaşmayın.
Farklı tavsiyelere de açığım.

buna ne dersiniz ?

ASUS TUF GAMING VG247Q1A 23,8 inç Full HD (1920x1080), 165 Hz, 1ms, FreeSync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR bu monitörden sipariş verdim fiyatına göre gayet uygun sizin panel seçiminizi bilmiyorum ama bu ekran VA panel ayrıca G-Sync destekliyor. Attıklarınız arasından ASUS tercihimdir. Fakat ürün daha elime ulaşmadı ghosting var diyenler de var.
Rtx 2060 olan yeni bir sistem aldım. Onun için alacağım genelde oyun oynucağım. Sizce hangi paneli tercih etmeliyim ?

RTX 2060 olan yeni bir sistem aldım. Onun için alacağım genelde oyun oynayacağım. Sizce hangi paneli tercih etmeliyim?

Aşırı derecede rekabetçiyim ve CS:GO Valorant tarzı oyunlar oynuyorum dersen TN panel alabilirsin. IPS en iyi görüntüsü olan ondan sonra VA panel geliyor. Ben günde 6-7 saat oynadığım için IPS panel yerine VA panel aldım yoksa gözüm ağrırdı. Fakat internet kafede kendiniz deneyip de seçebilirsiniz.

Aşırı derecede rekabetçiyim ve CS:GO Valorant tarzı oyunlar oynuyorum dersen TN panel alabilirsin. IPS en iyi görüntüsü olan ondan sonra VA panel geliyor. Ben günde 6-7 saat oynadığım için IPS panel yerine VA panel aldım yoksa gözüm ağrırdı. Fakat internet kafede kendiniz deneyip de seçebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim cevapların için. LOL oynuyorum genelde o yüzden ips benım ıcın mantıklı seçenek olucaktır. Teşekkürler.

Geri
Yukarı