ASUS TUF Gaming VG249Q1R iade edilmeli mi?

Hocam sarılık sorunu ayarlardan düzeltiliyordu keşke araştırsaydınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ölü pixelin çıkması biraz şans meselesi bende ondan korkuyorum.
Işık sızmasının seviyesine bağlı olarak iade edeceğim
Peki bu sorunlar dışında memnun muydunuz?
Evet tasarımı falan da gayet güzel bence. Zaten ölü piksel çıkmasa iade etmeyecektim IPS glow miktarı fazla değilse siz de etmeyin derim. Sonuçta IPS glow asusta da olacak LG'de de olacak AOC'ta da olacak.
165Hz çok fark etmez ama 144 ile arasındaki farkı çok az da olsa anlıyorsunuz, ghosting de fazla değildi gayet akıcı bi monitör bence.

Evet tasarımı falan da gayet güzel bence. Zaten ölü piksel çıkmasa iade etmeyecektim IPS glow miktarı fazla değilse siz de etmeyin derim. Sonuçta IPS glow ASUS'ta da olacak LG'de de olacak AOC'ta da olacak.
165Hz çok fark etmez ama 144 ile arasındaki farkı çok az da olsa anlıyorsunuz, ghosting de fazla değildi gayet akıcı bir monitör bence.

Teşekkürler içimi rahatlattınız açıkçası.
Herkes kötülüyor monitörü.

Teşekkürler içimi rahatlattınız açıkçası.
Herkes kötülüyor monitörü.
Kötülenecek bir yanı yok, dediğiniz gibi sarı renk de düzeltiliyorsa ölü piksel harici düşünmeniz gereken bir şey kalmıyor. IPS glow bu bütçedeki her IPS ekranda olduğunu varsayarsak ürün elinize ulaştığında karanlık ortamda testini yaparsınız rahatsız etmeyecek durumdaysa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu bütçede farklı monitörler de deneyimledim birbirinden çok üstün model değiller. Elinize ulaştığında etiketleyebilir misiniz.
@Fodenist ürün elinize ulaştı? Ulaştıysa memnunsunuzdur umarım.
Kötülenecek bir yanı yok, dediğiniz gibi sarı renk de düzeltiliyorsa ölü piksel harici düşünmeniz gereken bir şey kalmıyor. IPS glow bu bütçedeki her IPS ekranda olduğunu varsayarsak ürün elinize ulaştığında karanlık ortamda testini yaparsınız rahatsız etmeyecek durumdaysa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu bütçede farklı monitörler de deneyimledim birbirinden çok üstün model değiller. Elinize ulaştığında etiketleyebilir misiniz.
@Fodenist ürün elinize ulaştı mı? Ulaştıysa memnunsunuzdur umarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı