ASUS TUF Gaming VG24vq ile GTX 1050 Ti uyumlu mu?

stalwartx

Hectopat
Monitör
Asus Tuf Gaming VG24VQ
ASUS TUF Gaming VG24vq.
Merhaba arkadaşlar, bu ürünü almak istiyorum. Sistem özelliklerim 8 GB 1600MHz RAM 1050 Ti i5 4590 işlemci ASUS HM81-K anakart 500W PSU var. Çok anlamadığım için tüm özellikleri yazdım. Sizce bu 165Hz monitör ile ekran kartım görüntü yırtılması falan olmadan düzgünce çalışır mı? Veya 165Hz aldık diyelim 144Hz ile kullanma seçeneğim var mı? Yorumlarınızı bekliyorum iyi sosyaller.

Csgo, agario ile çalıştıracağım 165fps alamazsam herhangi bir sıkıntı yaratır mı peki anlamadığım şekilde asus 165hz monitörler rampage 144hz ile aynı fiyata satılıyor.
Hiçbir sıkıntı yaşamazsın kardeşim. 144 ile 165 arasında pek fark yok, panel kalitesine bak, Rampage paneli daha iyiyse onu tercih edebilirsin.

İki monitörün de linkini at, ben sana yardımcı olayım.

İki monitörün de linkini at aradaki farkı sana söyleyeyim.
rampage 144hz:

asus curved 165hz 1ms: ASUS 23,6" VG24VQR 1MS(MPRT) 165HZ DP HDMI VA ,PIVOT CURVED GAMING MONITOR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

asus normal ekran 165 0.5ms: ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

bunlar arasında kaldım curved ekranı tercih etmeyebilirim ama dediğiniz gibi 165hzde sıkıntı yaşamayacaksam asus marka alırım rampage freesync çünkü.

Hocam bunlar TN panel, bu bütçeye İPS panel bakın derim. TN panelin parlaklığı düşük olur, yanlardan kararma yapar. İPS panel ise parlaktır, renkler canlıdır, yanlardan asla kararma yapmaz.

https://www.trendyol.com/asus/23-8-...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.39.3

Bu monitörü öneririm. İPS panel olmasına rağmen fiyatı daha uygun.
amd freesync özelliği var ama bu nvidia ekran kartına problem yaratır mı acaba? Yoksa display port ile uyum sağlar.

Geri
Yukarı