ASUS TUF Gaming VG24VQE 23,6 alınır mı?

Bütçe
1500-2200

Dosya Ekleri

• fdhfgh.JPG
    fdhfgh.JPG
    36,2 KB · Görüntüleme: 221
VA'da kullanan biri olarak sağdan soldan baktığımda renklerde bozulma yaşadım. Biraz uzaktan baksam bile bozulma oluyor. Ghosting sorunu da var. Bu fiyat segmentinde VA tercih etmek mantıklı olmaz bana kalırsa IPS tek tercih.

VA'da kullanan biri olarak sağdan soldan baktığımda renklerde bozulma yaşadım. Biraz uzaktan baksam bile bozulma oluyor. Ghosting sorunu da var. Bu fiyat segmentinde VA tercih etmek mantıklı olmaz bana kalırsa IPS tek tercih.

O senin şanssızlığın olmuş. AOC Curved kullamıyorum sorunsuz harika. En önemli konu ise Curved alacaksan mutlaka VA alman lazım. IPS LED'ler yatay konumlsndırma olduğu için curveda uyuygun değildir. Ve yine oyun odaklı alacaksan da flat olsa da VA tercih etmelisin. Özellikle FPS türü oyunlar için.

Ben de IPS tercih ederim. Satıcı IPS yazdığı için iyi dedim.

Arkadaşlar uzun süredir monitör bakıyorum. 24/27 inch 144/165 Hz fark etmez ASUS'un bu monitörü alınır mı? Bu fiyata 165 Hz başka yok galiba. Satıcı nasıldır? Alsam sıkıntı yaşar mıyım?

Bende de var ASUS'un bu monitörleri çok iyi gameplus özelliği de çok iyi bence alınır sıkıntı çekmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı