ASUS TUF Gaming VG24VQR Monitör alınır mı?

Attığınız monitör VA ve çok pahalı. Bu daha mantıklı olur.

Bunun üstüne çıkıldığı zaman da bütçe olarak IPS alınır onda da önerim şu olur.

IPS almak daha mantıklı. Asus alacaksanız minimum VG249 alın. Bütçe yükselirse DELL G2422HS, daha da yükselirse BENQ EX2510S.

Ama oyunlar için VA daha iyi deniliyor.
Hayır, VA panelde ghosting ve kronik sorunlar oluyor. IPS panelin hem görüntüsü çok daha iyi hem de sorunu yok. Bu ikisini öneririm.

Attığınız monitör VA ve çok pahalı. Bu daha mantıklı olur.

Bunun üstüne çıkıldığı zaman da bütçe olarak IPS alınır onda da önerim şu olur.

Ben epey diye bir web sitesinden bakmıştım gösterdiğinizle karşılaştım ve benim gösterdiğimin daha iyi olduğunu gösteriyor isterseniz sizde bakın. (tecrübesizim kusura bakmayın PC toplamak istiyorum fakat zorlanıyorum)

Ben epey diye bir web sitesinden bakmıştım gösterdiğinizle karşılaştım ve benim gösterdiğimin daha iyi olduğunu gösteriyor isterseniz sizde bakın. (tecrübesizim kusura bakmayın PC toplamak istiyorum fakat zorlanıyorum)
Hayır, hemen hemen aynı özelliklere sahipler. En büyük farkları IPS olması. Onun haricinde aynı monitörler.

anladım te
Competitive FPS oyunlar için proplayerların VA panel kullandığı doğrudur fakat casual bir oyuncuysanız IPS yararınıza olur. Renkleri en doğru veren paneldir.
anladım teşekkürler

Sorun olmazsa herhangi bir zamanda bana PC toplamamda deneyimli biri bana yardım edebilir mi? Sonradan pişman olacağım şeyler almak istemiyorum.

Geri
Yukarı