Elektronik ASUS TUF Gaming VG258QM 0.5ms 280Hz 8902 TL

Neye güvenecen? Ne diyorsun 😄😄
Sen 1 ms veya 0.5 ms yazan her monitörün aynı tepki süresine ve aynı netlikte görüntü verme yetisine sahip olduğunu mu sanıyorsun? O attığın DELL monitörünün 500 Hz'lik versiyonu bile VG258QM'in netlik performansına ulaşamıyor. (ASUS TUF Gaming VG258QM Review) Yani başlığında 0.5 ms yazıyor diye iki farklı monitörün aynı başarı düzeyinde görüntü verdiğini düşünmemeliyiz. Rtings gibi detaylı test yapan sitelerin çıkardığı sonuçları karşılaştırmak veya UFO gibi testleri görerek deneyimlemek daha mantıklı. Lakayıt üslübunu görmezden geliyorum.

Son düzenleme:
Sen 1 ms veya 0.5 ms yazan her monitörün aynı tepki süresine ve aynı netlikte görüntü verme yetisine sahip olduğunu mu sanıyorsun? O attığın Dell monitörünün 500 Hz'lik versiyonu bile VG258Qm'in netlik performansına ulaşamıyor. (ASUS TUF Gaming VG258QM Review) yani başlığında 0.5 ms yazıyor diye iki farklı monitörün aynı başarı düzeyinde görüntü verdiğini düşünmemeliyiz. Rtings gibi detaylı test yapan sitelerin çıkardığı sonuçları karşılaştırmak veya UFO gibi testleri görerek deneyimlemek daha mantıklı. Lakayıt üslübunu görmezden geliyorum.

Tepki süresi vs aynı olduğu sürece IPS almak daha mantıklı dedim onun görüntüsü daha iyi şunun daha iyi demedim. Sen anlamak istediğini anlamışsın. Lakayıt üslübunu görmezden geliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı