ASUS TUF Gaming VG279Q1A alınır mı?

Test etme fırsatınızmı oldu sadece yan yanamı görüdünüz hocam kronik sorunları olan bir model kendisi.

Test etme fırsatım oldu derken yan yana gördüm incelemedim. Arkadaşın yazdığı modelin 24 inci arkadaşımda var o da güzel monitördür.

Test etme fırsatınızmı oldu sadece yan yanamı görüdünüz hocam kronik sorunları olan bir model kendisi.

Bu modelde kronik sorun yok hocam. R'da olabilir. Bu R2. 2022'de piyasaya sürüldü yeni bir model.

Son düzenleme:
O bütçede bu varken alınmaz.
Ben de bu monitörün sorunları olduğunu duydum.27 inç olduğu için Asus daha cazip geldi.

Bu monitörün Vatan Bilgisayarda stoğu olsa direkt bunu alacağım cidden 24 inç 1080P de en iyilerden.

Ben de bu monitörün sorunları olduğunu duydum.27 inç olduğu için Asus daha cazip geldi.

Bu monitörün Vatan Bilgisayarda stoğu olsa direkt bunu alacağım cidden 24 inç 1080P de en iyilerden.
Evet hocam güzel monitör. Mağazadan aldım bende. Stoktaki mağazaları kontrol edebilirsiniz. Yakın civarda bulursanız kaçırmayın.

Bu fiyatlarda alacağın monitörlerden kusursuz olmasını bekleme dostum Asus gayet iyidir ben VG249Q1A var az bir ışık sızması dışında hiçbir problemi yok.
Merhaba, ben de aynı seriden bir ürün kullanıyorum. Benim modelim VG27AQ. Çok eski oyunlarda bile grafikler çok kötü. Sen hangi ayarları yaptın, bana yardım eder misin rica etsem?

Geri
Yukarı