Asus TUF Gaming VG279QL1A alınır mı?

Bütçe
3500-4000

Mustafa ergn

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli/Körfez
Daha fazla  
Meslek
Teknik Bilgiler Endrüstiyeli
Sorum oldukça basit sizce alınır mı?

Veya önerebileceğiniz 27 inç bir monitör var mı? Maksimum bütçe 4000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey iyi guzel de 3D destegi yok.
Onun disinda ekran yenileme hizi falan mukemmel.
Hocam bu monitörün galiba pivot konuma geçme özelliği yok.
ve sağa sola yani önemli mi? İllaki önem arz eder sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Kullanıyorum ve yeni aldım kesinlikle öneririm her şeyiyle mükemmel o fiyatlara 2K monitör bakabilirsin.
mesela öneriniz?
LG UltraGear 27GL83A-B Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Ben olsam birazcık daha zorlayıp bunu alırdım. Pişman olmazsınız.
İllaki hocam Bu 2K nede olsa :) ve bu arada baya bir süre 1080p oyun oynayacağım? Ayarları bu monitörde 1080P çekersem nasıl olur?

Hocam bu monitörün galiba pivot konuma geçme özelliği yok.
Ve sağa sola yani önemli mi? İllaki önem arz eder sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Mesela öneriniz?

İllaki hocam Bu 2K ne de olsa :) ve bu arada bayağı bir süre 1080p oyun oynayacağım? Ayarları bu monitörde 1080P çekersem nasıl olur?

Sorun yaşamazsınız hocam.

hocam bir tık pahalı geldi de sizce başka bir öneride bulunur musunuz?
Kullanıyorum ve yeni aldım kesinlikle öneririm her şeyiyle mükemmel o fiyatlara 2K monitör bakabilirsin.
Hocam bu monitörü alacağım galiba hem fiyatı uygun hem de özellikleri baya iyi gibi

2K istiyorsan aşağıya link bırakıyorum daha geçen hafta 3600TL'den alıp iade etmiştim fiyatlar gene uçmuş ama pişman etmez. 1080p için diyorsan ben Gigabyte'dan memnunum ondan önce 10 gün içinde 4-5 monitör alıp iadeye gönderdim. Biraz kıl biriyim kimisinde ufak 1-2 tane ölü piksel vardı kimisinin ayakları sağlam değil yazı yazarken monitör sallanıyordu. Gigabyte olandan memnunum.

2K istiyorsan aşağıya link bırakıyorum daha geçen hafta 3600TL'den alıp iade etmiştim fiyatlar gene uçmuş ama pişman etmez. 1080p için diyorsan ben Gigabyte'dan memnunum ondan önce 10 gün içinde 4-5 monitör alıp iadeye gönderdim. Biraz kıl biriyim kimisinde ufak 1-2 tane ölü piksel vardı kimisinin ayakları sağlam değil yazı yazarken monitör sallanıyordu. Gigabyte olandan memnunum.

Hocam bunda da ekran yırtılma proble mi varmış. İncelemelerde öyle diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı