ASUS TUF Gaming VG27AQ1A alınır mı?

ASUS'un TUF serisi çok iyi değil. Bir kalitesizlik hissi uyandırıyor. Eğer monitörü 10bit için alacaksan sadece 120Hz e kadar destekliyor aklında bulunsun.
Parlaklık düşük.
HDR çok renk solduruyor.
Hoparlör rezalet.

Ben bunlardan dolayı puan kırdım.
Ne tarz oyunlar oynuyorsun bilmiyorum ama ben 2K'yı sadece iyi görüntüsü vardır diye aldım. İşin güzel yanı daha yüksek çözünürlük olduğu için masaüstünde 1'den fazla sekmeyle uğraşabiliyorum. Aynı zamada yazılım okuduğum için benim için çok avantajlı oldu.

Tam da ASUS almak üzereyken bu yorumu görmem, peki 2K IPS panel hangi monitörü tavsiye edersin ikinci el alacağım sıfır ürünler çok uçuk o yüzden bütçe net veremiyorum ama ikincil el için 5000 bandın da olabilir.

Tam da ASUS almak üzereyken bu yorumu görmem, peki 2K IPS panel hangi monitörü tavsiye edersin ikinci el alacağım sıfır ürünler çok uçuk o yüzden bütçe net veremiyorum ama ikincil el için 5000 bandın da olabilir.
Diğer monitörleri kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz. Şöyle bir tavsiyede bulunabilirim:

Bu sitede monitörlerin detaylı özellikleri bulunuyor: 27" Asus TUF Gaming VG27AQ1A - Specifications

Ben bu siteden bakarak kararımı verdim fakat maalesef malzeme kalitesi ve hoparlör kalitesini yazmaları pek mümkün değil sadece "Specs" yazdığı için. Özelliklere bak kararını ver. Bu arada monitör kötü değil. Sadece beklediğim kadar iyi değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı