Çözüldü ASUS TUF Gaming VG27aqz monitörde karıncalanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Frennzy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

ASUS TUF Gaming VG27aqz monitör de oyunda sadece karanlık bir yere gerince karıncalanma oluyor (görsel de olduğu gibi) ama masaüstünde veya internetten siyah ekran açıyorum hiçbir sorun yok. God of War'a girince normalde de sıkıntı yok ne zaman karanlık bir yere girince oyunda böyle oluyor. FurMark testi yaptım 10 dakika 74 dereceyi geçmedi DisplayPort'da mı sıkıntı var yoksa monitör de mi yoksa ekran kartında mı bilemedimw. bugün Paugge VESA DisplayPort 1.4 siparişi verdim.

Not: Ekran kartı RX 6750 XT ve son sürüm güncel.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.

Dosya Ekleri

• IMG_20221023_204503.jpg
    IMG_20221023_204503.jpg
    148,7 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
God of War'a özel bir sorun mu? Oyun ayarlarında film greni olacak. Onu 0 yapın.

Örnek görsel;

1666596857011.png
God of War'a özel bir sorun mu? Oyun ayarlarında film greni olacak. Onu 0 yapın.

Örnek görsel;

1666596857011.png

Çözüm

Örnek görsel;

Eki Görüntüle 1552337

Şu anda dışardayım eve geçtiğim gibi bakacağım. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

@Xantern size çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım düzeldi. Az kalsın monitörü iade edecektim o raddeye geldim. Tekrardan çok teşekkür ederim.

İyi ki varsınız Technopat ailesi...

Son düzenleyen: Moderatör:
@Xantern size çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım düzeldi. Az kalsın monitörü iade edecektim o raddeye geldim. Tekrardan çok teşekkür ederim.

Rica ederim. İyi günler ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı