ASUS TUF Gaming X3 GeForce GTX 1660 Advanced Edition ısınma sorunu var mı?

Unknown31

Hectopat
Arkadaşlar 5500XT almayı düşünüyordum ancak 1700 TL'ye bu modeli bulunca bunu almaya karar verdim. ASUS'un bazı TUF modellerinde ısınma sorunları duymuştum bu kartta ısınma sorunu var mı? Kullanan veya bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Bütçem Max 1700 TL.

Benim bildiğim TUF modelleri 2'ye ayrılıyor ısınma sorunlarından dolayı. İlk çıkan TUF serisi ısınma sorunlu fakat sonradan değişenlerin sonuna Evo ibaresi koyuldu. Onlarda ısınma sorunu yok.

2 fanlı olan bu modelde ısınma sorunu var. Bahsi geçen model;

indir.jpg

ACA5E057A0BC869AF8AF2F08ABA97E13.jpg

TUF adı altında İntel'in stok soğutucusunu aratmayan bloğu nasıl koydular anlam verememiştim. Bu kartın soğutması rezalet.

TUF X3 diye geçen modelin bloğu bundan çok daha üstün. 2 ısı borusu ve 3 fanı var. Bence alınır ama fiyat alternatiflerin soğutma bloguna bakmak lazım.

2 Fanlı olan bu modelde ısınma sorunu var. Bahsi geçen model;

Eki Görüntüle 630070

Eki Görüntüle 630071

TUF adı altında Intel'in stok soğutucusunu aratmayan bloğu nasıl koydular anlam verememiştim. Bu kartın soğutması rezalet.

TUF X3 diye geçen modelin bloğu bundan çok daha üstün. 2 ısı borusu ve 3 fanı var. Bence alınır ama fiyat alternatiflerin soğutma bloguna bakmak lazım.

İtopya'da soğutma bloğunun resmi bu şekilde gösterilmiş ancak gerçeği mi yansıtıyor emin değilim.
dciii.png

Yeni konular

Geri
Yukarı