ASUS TUF GeForce GTX 1660 Super Yenilenmiş Model Hakkında

sanırım siz satın aldınız ? nasıl siz de ısınma var mı hocam ?
Yurtiçi kargo sağolsun elime böyle ulaştırdı. Hemen aynı gün ürün değişimi için tekrar kargoya geri verdim. 5 günü geçti hâlâ ürünün yenisi elime ulaşmadı. Kargoya falan da verilmedi bilgi verilmedi. Bu sabah arayıp bilgi alacağım artık.

Dosya Ekleri

• kasa5.jpg
    kasa5.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 43
  • kasa1.jpg
    kasa1.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 45
  • kasa2.jpg
    kasa2.jpg
    121,9 KB · Görüntüleme: 40
  • kasa3.jpg
    kasa3.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 46
  • kasa4.jpg
    kasa4.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 46
Yurtiçi Kargo sağ olsun elime böyle ulaştırdı. Hemen aynı gün ürün değişimi için tekrar kargoya geri verdim. 5 günü geçti hâlâ ürünün yenisi elime ulaşmadı. Kargoya falan da verilmedi bilgi verilmedi. Bu sabah arayıp bilgi alacağım artık.

Owww hocam çok geçmiş olsun bu ne razalet ya parçalamışlar resmen güzelim aleti inşallah en kısa sürede yenisi elinize ulaşır.

Owww hocam çok geçmiş olsun bu ne razalet ya parçalamışlar resmen güzelim aleti inşallah en kısa sürede yenisi elinize ulaşır.
O kadar kötü haldeydi ki kasaya dokunduğumuz an parça dökülüyordu cam dökülüyordu ve kardeşimin eli, annemin ayaklarının altı falan kanadı. Evin koridorunda baktık zaten hemen geri gönderdik kargoyla.

Hocam yenisi gelecek ama değil mi kesin gönderecekler.
@ilterish_kaqan40 @Erdemtgl 9 Haziran 10.30'da görüştüm. Yani bir saat önce. Sisteminizi en geç cuma günü kargoya vermeye çalışacağız, olmadı önümüzdeki pazartesi ya da salı vereceğiz dediler. Kasa berbat halde olduğundan o kesin değişecek. Kasanın arka tarafıda yamulmuş ve hasar görmüş o yüzden anakart'da değişebilir. Donanımsal bir sorun var mı yok mu tekrar bilgisayar teste sokulacak ve bana öyle kargoya verilecek. Ekran kartı ise diğer paketle geliyor ben o paketi hiç açmadan geri gönderdim yani ekran kartı ne halde bilmiyorum dedim kendilerine. Kasayı o halde görünce direkt kargo şubesine koştum. 27 mayıs sabah elime böyle ulaştığından beri bu sistem bana her aramalarım hemen açıldı ve bilgiler verildi. Yurtiçi kargo yüzünden bunlar yaşandı işte iki tarafta uğraşıyor. Az kaldı sanırım bu cuma verilmezse önümüzdeki salı verilir en kötü. Böyle söylediler işte. Kargo yüzünden yaşanılan bir süreç. Gaming Gen TR ilk günden beri aramaları açıyor ve ilgileniyor. Arkanda duruyorlar :)
@Erdemtgl Üstat editliyorum cevabı. Kendilerine güvenme artık. Benim konuma bakın. Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Telefonları açıyorlar ama klişe olaylarla ve gerektiğinde yalanlar söyleyerek umut depoluyorlar size.

Son düzenleme:
@ilterish_kaqan40 @Erdemtgl 9 Haziran 10.30'da görüştüm. Yani bir saat önce. Sisteminizi en geç cuma günü kargoya vermeye çalışacağız, olmadı önümüzdeki pazartesi ya da salı vereceğiz dediler. Kasa berbat halde olduğundan o kesin değişecek. Kasanın arka tarafıda yamulmuş ve hasar görmüş o yüzden Anakart'da değişebilir. Donanımsal bir sorun var mı yok mu tekrar bilgisayar teste sokulacak ve bana öyle kargoya verilecek. Ekran kartı ise diğer paketle geliyor ben o paketi hiç açmadan geri gönderdim yani ekran kartı ne halde bilmiyorum dedim kendilerine. Kasayı o halde görünce direkt kargo şubesine koştum. 27 Mayıs sabah elime böyle ulaştığından beri bu sistem bana her aramalarım hemen açıldı ve bilgiler verildi. Yurtiçi Kargo yüzünden bunlar yaşandı işte iki tarafta uğraşıyor. Az kaldı sanırım bu cuma verilmezse önümüzdeki salı verilir en kötü. Böyle söylediler işte. Kargo yüzünden yaşanılan bir süreç. Gaming gen TR ilk günden beri aramaları açıyor ve ilgileniyor. Arkanda duruyorlar :)
@Erdemtgl üstat editliyorum cevabı. Kendilerine güvenme artık. Benim konuma bakın. Gaming.gen.TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler

Telefonları açıyorlar ama klişe olaylarla ve gerektiğinde yalanlar söyleyerek umut depoluyorlar size.

Hocam inceledim konunuzu bayağı aptal yerine koyuyorlar. İğrençlik bu ya siz en son cevap alamazsanız THH başvurursunuz. Bu olaydan sonra kimseye önermem siteyi size de çok geçmişler olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı