ASUS TUF GTX 1650 ısınıyor mu?

3900TL falan eylül'e kadar biraz düşer.

Şimdi mi almayı düşünüyorsunuz (şahsen o fiyata verilmez) yoksa fiyatların düşmesini mi bekleyeceksiniz?
Not: Şimdi gördüm ağustos sonunda alacakmışsınız o fiyata superlerde satılıyordu sanırsam bulabilirsem atarım linki ikinci el GTX 1660 bakabilirsiniz ama ikinci elde pek güven vermez insana.

Cevap veriyorum kart eski sorun aynı. Bir kullanıcının yorumu yazıp yazıp duruyorsun sistemi ne hangi ayarlarda ne oynadı? OCCT, FurMark ne test etti belirsiz.

Arama butonuna yazdığında ilk üretilen bu kartlardan sıkça bahsedilirken hala 73' geçmemiş bak diye yazıyorsun. Kullandığım bütün bileşenler neredeyse TUF, ASUS fanboyu değilim düşmanı da değilim ama bu kartın ısındığını ve farklı kartlar önerdiklerini çok kez duyduk. Bana göre =1050 Ti aynı kart.
@kino @Erdemtgl bu konuda bilginiz var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Isınma sorunu var arkadaşlar. Benim TUF 1650 OC olmasına rağmen ısınıyor. Tabii alev alev mi hayır, ısınıyor mu evet.
Ben Max testde 78 gördüm birazda 1650 çipinin az ısınmasına da bağlı ne de olsa çok güçlü değil çok ısınmıyor ama 1660/1660 Super modellerini almayın. Onlar direk berbat benim diyebileceğim budur.

Isınma sorunu var arkadaşlar. Benim TUF 1650 OC olmasına rağmen ısınıyor. Tabii alev alev mi hayır, ısınıyor mu evet.
Ben Max testde 78 gördüm birazda 1650 çipinin az ısınmasına da bağlı ne de olsa çok güçlü değil çok ısınmıyor ama 1660/1660 super modellerini almayın. Onlar direk berbat benim diyebileceğim budur.

Rust falan oynuyorsan sıcaklık değerin kaçtı. Veya Valorant bir de kasanda kaç tane fan var.

Rust falan oynuyorsan sıcaklık değerin kaçtı. Veya Valorant bir de kasanda kaç tane fan var.

Rust oyanmıyorum Valorant da Full FPS kilidi ile oynadım 50'ye bile gelmedi diye hatırlıyorum. FPS kilidi: 60
Kasamda 4 fan var ama 3 tanesi çöp yani kasam berbat.

Merhabalar ağustos'un sonuna doğru GTX 1650 ekran kartı alacağım ASUS TUF serisini tercih ettim işlemcim 38 derece çalışıyor kasamda 4 adet fan var acaba ısınır mı?

Kaç derece olur? Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Valorant Rust oynuyorum.
Sorunsuz kullaıyorum en fazla 75 dereceyi gördü.(Rdr 2)

@nikama sana şöyle söyleyeyim bende GTX 1650 TUF 4 GB OC serisi var kasamda güzel bir hava sirkülasyonu var işlemciyi OCCT ve FurMark testlerine tabii tuttum Max 67 dereceyi gördüm %100 kullanımda.

Geri
Yukarı