ASUS TUF GTX 1650 Super sistem kurulumu nasıl olmalı?

Arkadaşlar merhaba, ben ilk toplama biligsayarımı aldım ve nasıl kurulum yapacağımdan tam emin değilim. Bir de bilgisayarın BIOS tuşunu bulamadım.

Parçalar: ASUS TUF GTX 1650 Super.

i3 10100F.

Ballistix 2x8 16 GB RAM (sanırım 2666 mhz)

ASUS H410 (modeli tam olarak bilmiyorum) anakart.

Crucial 480 GB SSD.

Şimdiden teşekkürler.

Tam olarak neyi soruyorsunuz? Windows'u nasıl yükleyeceğinizi falan mı yoksa sistem parçalarını nasıl toplayacağınızı mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bilgisayarınız Freedos yani işletim sistemi olmadığı için doğrudan Bios'a giriş yapacaktır. Kurulum için öncelikle UEFI Windows USB'si hazırlamanız gerekiyor. Akabinde kurulum adımları bu bağlantıda mevcut.

Bilgisayarınız FreeDOS yani işletim sistemi olmadığı için doğrudan BIOS'a giriş yapacaktır. Kurulum için öncelikle UEFI Windows USB'si hazırlamanız gerekiyor. Akabinde kurulum adımları bu bağlantıda mevcut.

Şu an Windows kurulum dosyasını indiriyorum USB hazır olana kadar herhangi bir şey yapmama gerek var mı?

Geri
Yukarı