Kapalı ASUS TUF GTX 1660 Super 3500 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

st_140523

Hectopat
Merhaba. 2022 Nisan sonunda aldığım GTX 1660 Super'i 3500 TL'ye satıyorum. TR ürünü olup garantisi, faturası ve kutusu eksiksizdir. Zaten ASUS 3 yıl garanti veriyor yani 2 yıl 9 ay daha garantisi bulunmaktadır. Eğer ciddi alıcı iseniz fotoğraflarını, FurMark testini de atabilirim. Yalova içi elden teslim, şehir dışı da gönderebilirim. Fiyat hakkında yorum yapabilirsiniz. İletişim: [email protected]

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 2022 Nisan sonunda aldığım GTX 1660 Super'i 3500 TL'ye satıyorum. TR ürünü olup garantisi, faturası ve kutusu eksiksizdir. Zaten ASUS 3 yıl garanti veriyor yani 2 yıl 9 ay daha garantisi bulunmaktadır. Eğer ciddi alıcı iseniz fotoğraflarını, FurMark testini de atabilirim. Yalova içi elden teslim, şehir dışı da gönderebilirim. Fiyat hakkında yorum yapabilirsiniz.

Hocam mining geçmişi var mı?

Fiyat fena değil, mining konusuna da bu kadar takılmayın arkadaşlar. Kazım işleminin karta zarar verdiği falan yok, garantisi varsa ve uygun fiyatlıysa yapışın. Çok sorun etmeyin.

Bir ara merak salıp denediğim olmuştur, ancak evde gece gece ışıklar fışkırdığı için ve kuşlarım rahatsız olduğu için bıraktım. Şu an arada Valorant girerim diğer türlü kapalı duruyor.

Fiyat çok güzel zaten mining işi hevesten yapılmış sıkıntı olmaz başarılı satışlar alacak arkadaşa hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat iyi denebilir. İkinci el RX6600'leri 4500TL'ye kadar bulabiliyorken tercih etmezdim orası ayrı. NVIDIA severler kaçırmasın. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı