Satıldı ASUS TUF 1660 Super 5 aylık 3500TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

st_140523

Hectopat
Merhaba. 2022 Nisan sonunda aldığım GTX 1660 Super'i 3500 TL'ye satıyorum. TR ürünü olup garantisi, faturası ve kutusu eksiksizdir. Zaten ASUS 3 yıl garanti veriyor yani 2 yıl 7 ay daha garantisi bulunmaktadır. Eğer ciddi alıcı iseniz fotoğraflarını, FurMark testini de atabilirim. Yalova içi elden teslim, şehir dışı da gönderebilirim. Fiyat hakkında yorum yapabilirsiniz. İletişim: [email protected]
(Önceden açtığım ilanı kapatma nedenim ekran kartını yaz tatili sürecinde APU sistemime takmamdır.)

Merhaba. 2022 Nisan sonunda aldığım GTX 1660 Super'i 3500 TL'ye satıyorum. TR ürünü olup garantisi, faturası ve kutusu eksiksizdir. Zaten ASUS 3 yıl garanti veriyor yani 2 yıl 7 ay daha garantisi bulunmaktadır. Eğer ciddi alıcı iseniz fotoğraflarını, FurMark testini de atabilirim. Yalova içi elden teslim, şehir dışı da gönderebilirim. Fiyat hakkında yorum yapabilirsiniz. İletişim: [email protected]
(Önceden açtığım ilanı kapatma nedenim ekran kartını yaz tatili sürecinde APU sistemime takmamdır.)

Fiyat bana cidden iyi geldi hayırlı satışlar.

Yalova'da yaşıyorum, takas düşünüyor musun hocam?

Yalova’lı değilim hocam :) Bursa’dan taşındım, diğer arkadaşı bilmiyorum ama kesin tanıdıktır.

Sıkıntısız ise olması gereken ama o kadar da göremediğimiz güzel bir fiyat. 3k bandına bunu alsan, 4-5k'ye de ortalama ekran kartsız bir kasa alsan, mis gibi oyun sistemi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı